Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Życie to nie bajka, a części lubią się psuć - łańcuszek rozrządu i napinacz do V65 PILNIE POTRZEBNE !!!

eMatriX__STARE

Życie to nie bajka, a częœci lubiš się psuć - łańcuszek rozrzšdu i napinacz do V65 PILNIE POTRZEBNE !!!

Post autor: eMatriX__STARE » 29 maja 2008, 19:00

Witam Was drodzy klubowicze !!!
Co tu dużo mówić, po 3 latach napraw, nie długo pojeździłem moim V65 zmiesz3. Tym razem potrzebuje łańcuszek rozrządu(bo okazał się luźny jak nie powiem co...rad13 i napinacz (bo mi się połamał).
Czas mnie nagli, dlatego proszę o odpowiedź w najbliższych dniach.


^Odys__STARE

RE: Życie to nie bajka, a częœci lubiš się psuć - łańcuszek rozrzšdu i napinacz do V65 PILNIE POTRZEBNE !!!

Post autor: ^Odys__STARE » 25 cze 2008, 20:58

łańcuch w polmotorze maja za bodajze 300 PLN z hakiem, ja znalazlem
Timing chain ntx/nev/targa/lar
Article number: 190580210000
In stock: 2 € 63,69 + dostawa z holandii
http://www.tlm.nl/magazijn/webshop/index.html

lub tu
http://www.sd-tec.de/catalog/product_info.php/products_id/983?osCsid=d564b75fcb d374e9005fd23ef7ce1361

jak zmienisz to daj znac bo i ja chyba musze to zrobic bo strasznie szumi


^Odys__STARE

RE: Życie to nie bajka, a częœci lubiš się psuć - łańcuszek rozrzšdu i napinacz do V65 PILNIE POTRZEBNE !!!

Post autor: ^Odys__STARE » 29 lip 2008, 14:20

przytocze ci tresc listu jaki otrzymałem, moze to ci pomoze jak jeszcze nie kupiles
Hello,
thank you for sending mail.

Steuerkette" ( Camshaft Chain) - 54,40 Euro
and "Steuerkettenspanner" (Chain stretching drive) - 28,90 Euro

are deliverabel for now.

Paying with pre pay bank transfer (IBAN-BIC) Shipment (EU) 17,90 Euro

If you want to order please transfer 101,20 Euro

a pisalem tu info@gawa-guzzi.de



eMatriX__STARE

RE: Życie to nie bajka, a częœci lubiš się psuć - łańcuszek rozrzšdu i napinacz do V65 PILNIE POTRZEBNE !!!

Post autor: eMatriX__STARE » 06 paź 2008, 23:10

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zdecydowałem się jednak kupić w polmotorze - tylko dlatego, że czas mnie naglił.


ODPOWIEDZ