Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Potrzebuję głowicy lewej V35c

dziadowoz__STARE

Potrzebuję głowicy lewej V35c

Post autor: dziadowoz__STARE » 13 kwie 2008, 16:19

Witam wszystkich ponownie! Jak to zwykle bywa, przygotowania do sezonu połączone z kontrolą i zaglądaniem w miejsca, w które oko ludzkie nie zaglądało przynajmniej od kilku sezonów (ach ci Włosi) przynosi często nieoczekiwane niespodzianki (mnie już nic nie ruszy). Pomijając przyczyny (niezłe ziółko szok1) ) zwracam się do Szanownego Grona Użytkowników z pytaniem: czy ktoś posiada głowicę lewą do MG V35 (c) z zaworami która wywróży jeszcze względnie bezproblemową eksploatację na przestrzeni kilku lat (czytaj: bez pęknięć, wypaleń i bez potrzeby wstawiania tulei pod świecę zapłonową) i czy ten ktoś byłby skłonny odsprzedać w/w element? sezon w pełni+studencka kieszeń=sprawa pilna+rozsądna cena (adekwatna do stanu głowicy)smiech3 pozdrawiam Was!


dziadowoz__STARE

RE: Potrzebuję głowicy lewej V35c

Post autor: dziadowoz__STARE » 26 sie 2008, 08:14

Ponawiam w/w pytanie, sprawdźcie, może taka głowica zalega gdzieś w waszym garażu - mnie uratowałaby życie rad1 pozdrowienia!!!


dziadowoz__STARE

RE: Potrzebuję głowicy lewej V35c

Post autor: dziadowoz__STARE » 26 wrz 2008, 09:59

Ogłoszenie już nieaktualne, udało mi się kupić dobrą głowicę na Ebay'u smiech3 i całe szczęście he he... pozdrvk


ODPOWIEDZ