Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

V7 850

Szach
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2022, 20:36
Lokalizacja: Kraków

V7 850

Post autor: Szach » 18 paź 2022, 10:27

Cześć, przeszukuje forum i nie znalazłem wątku o V7 w najnowszej wersji silnikowej. Z tego co widziałem to co najmniej jedna osoba na forum ma takiego. Może użytkownicy chcieli by podzielić się swoimi wrażeniami podobnie jak kolega opisywał kiedyś swoje wrażenia z użytkowania V9? Ile już przejechali od nowości? Czy i co się po drodze działo z maszyną itd...
H-D XL1200C 2004

jachu
Posty: 146
Rejestracja: 03 lut 2018, 19:30
Lokalizacja: Kaszuby/Pomorze/Trójmiasto
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: V7 850

Post autor: jachu » 19 paź 2022, 20:01

Cześć,
Ola i Agnieszka jeżdżą na nowych V7.
Na forum Ola to ~OJ! a Agnieszka to ~Witka.
Zapytaj dziewczyny, na pewno chętnie podzielą się opinią.
LwG
jachu
.........................
jest V7 III Night Pack i V85TT
był V7 III Stone
była Nevada Classic 750 IE

Awatar użytkownika
ANU72
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2022, 13:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: V7 850

Post autor: ANU72 » 20 paź 2022, 20:28

Cześć,
Również proszę użytkowników V7 850 o opinie w zakresie walorów użytkowych tego motocykla...
Interesują mnie słabe strony....wybaczcie raczej specyfika modelu...poza wibracjami..to akurat jest bardzo zachęcające moim zdaniem...
Zależy mi na informacji w zakresie "dogrzewania" kończyn dolnych przez cylindry w okresie upałów, letniej eksploatacji...?
Bardzo proszę o info ;-)
dziękuję i pozdrawiam

Awatar użytkownika
OJ!
Posty: 17
Rejestracja: 22 wrz 2019, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: V7 850

Post autor: OJ! » 01 lis 2022, 19:59

Hej, hej jeżdżę V7 850 w wersji Stone, ale dopiero od połowy września, więc jeszcze jest za wcześnie, żeby powiedzieć m.in czy coś niepokojącego się dzieje ;) Jednak mogę stwierdzić, że to bardzo przyjazny motocykl, który pomimo kolejnej generacji nie stracił ducha Moto Guzzi ;) Ta marka ma pewną specyfikę i każdy na własnej skórze musi się przekonać, czy to mu odpowiada ;) Zachęcam do jazdy testowej, w salonach nie ma problemu, aby z nich skorzystać. Moja przejażdżka testowa zakończyła się zakupem :) Moim zdaniem V 7 850 to motocykl lekki, do spokojnej jazdy, ale potrafi zaskoczyć dynamiką, bardzo ładnie przyspiesza jak na klasyka. Pozycja jest komfortowa, oświetlenie led na plus - widzisz dokąd jedziesz i jesteś widoczny na drodze :) Zawieszenie całkiem dobrze sobie radzi na wybojach, hamulce pomimo jednej tarczy, są zadowalające. Jeszcze nie wiem jak wygląda kwestia "dogrzewania" latem, ale V7 III owszem grzały, ale było to do wytrzymania, trzeba się po prostu przyzwyczaić ;)
OJ! otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
jachu
2011 Nevada Aquila Nera -> V7 III Rough -> V7 850 Stone

Awatar użytkownika
Witka
Posty: 116
Rejestracja: 02 lut 2018, 20:57
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: V7 850

Post autor: Witka » 01 lis 2022, 20:25

Potwierdzam wszystko, co napisała Ola, ale należy pamiętać, że każdy ocenia motocykl indywidualnie i w zależności od swoich oczekiwań i potrzeb lub porównując do już użytkowanych sprzętów 😉 W podpisie widze H-D więc...nie oczekuj od V7 takiego momentu i mocy jak w Haruśni - są nieporównywalne (mimo niższej masy motura) 😜 Przejedź się koniecznie i sam oceń - dla mnie świetny i bardzo klimatyczny motocykl ( o wiele bardziej niż wszechobecne H-D - w moim garażu również 😷😉). Tę markę się po prostu kocha albo nie... Ja należę do tej pierwszej grupy (jak większość tutaj) więc trudno o obiektywizm 😁😎
Witka otrzymał(a) 2 podziękowań za ten post. M.in. od:
OJ!, jachu
MG Bellagio 2011 Aquila Nera ---> MG Nevada 2011 White Pearl ---> MG Nevada 2011 Aquila Nera ---> MG V7 III Carbon---> V7 850 Stone

Awatar użytkownika
PioTreq
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2023, 16:49
Lokalizacja: Wieliszew

Re: V7 850

Post autor: PioTreq » 07 maja 2023, 17:02

A jakieś info na temat humorów czy też usterek tego modelu?
XVS650, SV650N, MT03 660, F800ST, XV950R
V7 Stone 850 2022 :::D

ODPOWIEDZ