Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Podgrzewane rękawiczki z Chin

Awatar użytkownika
Sello
Posty: 339
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:44
Lokalizacja: Wagowo
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Podgrzewane rękawiczki z Chin

Post autor: Sello » 26 gru 2020, 20:11

Jak wiecie nie składam broni nawet zimą, odzienie mam ciepłe i za wyjątkiem rąk jest mi naprawdę komfortowo tak do -5.
Myślałem o grzanych manetkach, ale one nie rozwiązują problemu, bo jest ciepło we wnętrze dłoni a ręka z wierzchu i palce i tak zimne.
Zakupiłem sobie podgrzewane rękawiczki ze znanego portalu zaczynającego się na "A", oferującego niezliczoną ilość wszelkiej maści "przydasi".
Wybrałem wersję na USB zasilaną z dowolnego powrebank'a. Niestety nie ma żadnej rozmiarówki, po prostu są takie i już. Na szczęście na moje ręce idealnie pasują, a noszę 8 - 9.

Tak wyglądają
IMG_20201226_144044572_2.jpg
IMG_20201226_144044572_2.jpg (95.29 KiB) Przejrzano 902 razy
Dziś zrobiłem testy.
Temperatura ok. 0, przejechałem ponad 70 km i .... ciepło. Naprawdę działają, W normalnych rękawiczkach, przy tej temperaturze miałem lodowate ręce po 10-15 minutach, a dziś jeździłem ok godziny i było o.k.
V50 II, Galletto 192

ODPOWIEDZ