Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Dzien

imola.i.inne
Posty: 84
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Dzien

Post autor: imola.i.inne » 23 gru 2020, 11:25

Dziś piękny wiosenny dzień, zaczął się od śpiewu ptaków /wiem że zima w kalendarzu, ale zmysłów nie oszukasz /.Może to będzie nowa pora roku i tegoroczne Święta Bożego Narodzenia wypadną na ,, ziosne,, . Już mnie korci żeby utopić jakąś Marzanne i parę inny problematyczny chochołów wysłać do morza . Bądźmy zdrowi na ciele i umyśle, nie popełniajmy tych samych błędów, Gutkowcy są życzliwi - niech już tak zostanie. I żeby był potrzebny gwóźdź do zawieszenia kluczyków z nowych Mandelli Moto Guzzi, jeśli ktoś lubi stare ,to żeby mu się psuło - tylko powietrze w oponach.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2020, 16:42 przez imola.i.inne, łącznie zmieniany 2 razy.
imola.i.inne otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
kowaskirajd

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Dzien

Post autor: adamigo » 23 gru 2020, 14:07

Wypraszam sobie, jestem dumny z powietrza z zeszłych dekad wciąż zalegającego w moich dętkach:)
W Krainie Deszczowców pogoda dziś podstawowa, ale i tak na jeszcze jeden gwóźdź to faktycznie miejsce bym wygospodarował chętnie ; albo może inaczej, niech wszystkie stacyjki które mam zespolone z resztą instalacji nie znają spokoju - o, tego bym sobie życzył. A kolegom by EKG ładnie korelowało z krzywą momentu - skoro już mamy to global łorming, to co sobie będziem żałować - niech koreluje przez okrągły rok!
adamigo otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
kowaskirajd
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

ODPOWIEDZ