Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

BMW K1600GT, czyli jak to robią inni

Awatar użytkownika
jackdruid
Posty: 179
Rejestracja: 02 lut 2018, 17:08
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: BMW K1600GT, czyli jak to robią inni

Post autor: jackdruid » 28 sie 2020, 06:01

cynek pisze:
27 sie 2020, 14:38
adamigo pisze:
22 sie 2020, 12:33
Nie martw się kolego, każda sroczka swój ogon chwali, po prostu nienajtrafniej wybrałeś audytorium do reklamy motocykla który z naszą marką ma nie za wiele wspólnego :)
Może to po prostu kwestia chujowego audytorium, zamkniętego na otaczający świat jak pierd w dupie.
Poszerzanie wiedzy o innych markach motocykli jest na tym forum odbierane jako jakaś fanaberia, albo skrzywienie. A to czasami jest fajna wiedza, bo można sobie np. jakoś podrasować swój motocykl, patrząc na rozwiązania innych marek. Niestety na tym forum wszystko co nie MG to diabeł diab11 A szkoda, bo forum powinni tworzyć ludzie, a nie motocykle.
Niestety lepiej nie będzie. Nie wiem czemu taka fajna marka motocykli powoduje u Was taka nietolerancję i agresję. Motocykl ma służyć przecież głównie przyjemności, a Wam służy jako trampolina do napierdalanki.
P.S. Na ostatnim zlocie V-Stroma byłem swoim Norge i nikt się nie czepiał z tego powodu. Na 100 maszyn, było 30 V-Stromów, a reszta to cała tęcza motocykli. Za to wszyscy znaliśmy się po imieniu :D I chyba o to chodzi w motocykliźmie jak takim.
Szanowny "Panie" Cynek , chyba nie należy się z tobą bawić w Wersal . Skoro próbujesz obrażać ludzi , których w większości nie znasz , uwagami , jakie to "niskie mają czoło" tylko dlatego ,że nie zachwycają się gościem , który w połowie swoich wywodów pisze , ile to wydał , na co go stać i co może naprawić w Berlinie, i twierdzisz , że powinniśmy zachwycać się tego typu wywodami oraz jako przykład tolerancji podajesz zlot Suzuki , myślę ,że powinieneś albo zmienić markę pojazdu , którym jeździsz , albo założyć własne forum , w którym tobie podobni będą mogli uświadamiać innym , co to jest ( w ich pojęciu) tolerancja i otwartość. Przytaczasz argument ,że należy korzystać z doświadczeń innych marek w udoskonalaniu naszych maszyn , tylko na lekarstwo w poście o którym rozprawiamy jest o jakichkolwiek parametrach technicznych, a głównym wątkiem jest "wydałem". Zarzut ,że na forum wiedza o innych motocyklach jest postrzegana jako fanaberia jest przysłowiowym strzałem w płot, gdyz od tego jest ogólnie dostępna literatura ( czytasz ?) , a to miejsce jest dla ludzi , którzy chcą się wymieniać doświadczeniem i wrażeniami związanymi z MARKĄ. Tak ,że zastanów się , czy tak ograniczona , co do inteligencji i światopoglądu grupa jest dla ciebie , bo niestety po twoim wpisie widać ,że sie tu dusisz.
Mimo wszystko pozdrawiam
Jacek
jackdruid otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
kowaskirajd

Awatar użytkownika
Grum
Posty: 134
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:35
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: BMW K1600GT, czyli jak to robią inni

Post autor: Grum » 28 sie 2020, 11:52

Nie podoba mi się ten wątek....
Pierwsza strona była ok. Miło , że poprzedni użytkownik, sąsiad zresztą z Tricity pamiętał o Guzzistach i pochwalił się nowym nabytkiem.
Jeszcze spoko, gdy dowiedziałem się o wrażeniach z jazdy. Gratuluję nabytku.
Cenne uwagi dotyczące serwisu tego rodzaju motocykla też przeczytałem, nie widzę tu przechwałek...

Pozostałe wypowiedzi wypier...bym do kosza.

Zablokowany