Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Janek68
Posty: 15
Rejestracja: 19 lut 2019, 20:37

Re: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Post autor: Janek68 » 01 mar 2019, 21:09

Jeszcze raz do Adamigo
Czy myślisz że ta skrzynia w gaźnikowcu ma te odpowiednie rynny i kanaliki o których pisałeś?
"w tym roczniku już masz rynny i te nawierty które doprowadzają olej w zakątki,więc też nie panikuj"
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za odzew
Janek
Cali Stone
Nuovo Falcone
?

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Post autor: adamigo » 01 mar 2019, 22:39

Tak, ta zaślepka to właśnie zamknięcie jednego z kanałów olejowych w odlewie, kanałów jakich nie było w starszych modelach z mnogością luzów.

Czyli jednak "przejściówka"? Ja porżnąłem Nevadę z bodaj 1992, więc pełny oldskul i korozja. Tam wszystko niemal było po dawnemu, no może hamulce już nie były łączone - trudno dociec, czemu się z tego wycofali, to był jeden z lepszych wynalazków firmy.

Filtr jaki znasz owszem, ale filtr do wtryskowego musi mieć sensor temp. powietrza, w Brevie która chyba wypłynęła na rynek równolegle z Nevadą IE filtr to taka asymetryczna pucha z tego co pamiętam - jeżdziłem tym krótko i zaraz się pozbyłem - za drogie jak dla mnie. Strach się przewrócić:>
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Janek68
Posty: 15
Rejestracja: 19 lut 2019, 20:37

Re: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Post autor: Janek68 » 02 mar 2019, 00:01

Też mi szkoda zintegrowanych hamulców, zdecydowała pewnie ekonomia, księgowi już dawno wszędzie rządzą.
Ostatnie pytanie żeby nie zanudzać: czy dostępność części do gaźnikowej nevady club będzie tak samo dobra jak do wtryskowej ie/classic?
Janek
Cali Stone
Nuovo Falcone
?

ODPOWIEDZ