Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Wyprawa Norgem na Białoruś i Litwę.

Hardal
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01

Wyprawa Norgem na Białoruś i Litwę.

Post autor: Hardal » 05 lis 2018, 20:12

W tegoroczną majówkę wybrałem się z kumplami na Białoruś i Litwę, polecam wyprawę w tamte okolice bo są piękne i mnóstwo w nich naszych polskich akcentów. Jestem w trakcie tworzenia dłuższego filmiku z tego wyjazdu wraz z omówieniem zwiedzanych miejsc i jak tylko go skończę to na pewno zamieszczę do niego link.

Taka technologiczna ciekawostka z jaką spotkałem się w jednym ze sklepików na Litwie, gdzie sprzedawczyni przy pomocy pewnego urządzania przeliczała dawną walutę tj. lity na euro smiech3


Pozdrawiam
Załączniki
IMG_6094.JPG
IMG_6094.JPG (191.21 KiB) Przejrzano 1564 razy

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 409
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Wyprawa Norgem na Białoruś i Litwę.

Post autor: zqubaniec » 06 lis 2018, 08:48

:o :o szok5 rad6

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 212
Rejestracja: 24 sie 2018, 22:44
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Wyprawa Norgem na Białoruś i Litwę.

Post autor: Marcin » 06 lis 2018, 12:32

no cóż pozostaje tylko czekać na film, mam nadzieję, że przynajmniej fragmenty będą z dźwiękiem (chodzi oczywiście o V2)
co do przyrządu do liczenia to ostatnio znalazłem suwak logarytmiczny, oczywiście nie potrafię z niego korzystać ale podchodzę ambitnie do tematu i zamierzam się nauczyć
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Wyprawa Norgem na Białoruś i Litwę.

Post autor: adamigo » 08 lis 2018, 19:50

Nam się za to trafiło mleko prosto od krowy, było ostre hamowanie, rozmowa(oczywiście po polsku) i oto dzieci mogły po raz pierwszy w życiu - aż wstyd przyznać, że tak późno! - skosztować rzeczy tak oczywistej. No i jeszcze obyczaje się zmieniają:

Obrazek
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

ODPOWIEDZ