Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

śłusarz okolice trójmiasta

dera

śłusarz okolice trójmiasta

Post autor: dera » 10 lut 2018, 16:38

Koledzy z okolic trojmiasta - czy ktoś zna dobrego ślusarza? Potrzebuję zrobić stelaż do szyby - cztery spawy, trochę wyginania rurek - robota mała, ale precyzyjna,zeby wszystko pasowało. Wiem, że będzie dużo dłubania - więc zapłacę odpowiednio oczywiście - ma ktoś jakiś namiar na dobrego ślusarza?

Awatar użytkownika
kowaskirajd
Posty: 85
Rejestracja: 03 lut 2018, 15:04
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: śłusarz okolice trójmiasta

Post autor: kowaskirajd » 10 lut 2018, 19:29

Witam,znam dobrego ale jak robiłem u niego stelaże pod kufry do Brevy to zrobił jak powiedziałem że nie wyjdę aż skończy .Jak się podejmie to zrobi ale jest zawalony robotą.Adres:Zakład Ślusarski Henryk Karcz Gdańsk ul.Kartuska 377,tel:607 664 407,e-mail:henrykkarcz@0p.pl oraz henrykkarcz@wp.pl.Pozdrawiam .
Była Nevada 750 ,Breva 1100 ,teraz jest V 7 lll Rough

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 410
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: śłusarz okolice trójmiasta

Post autor: zqubaniec » 10 lut 2018, 19:59

Jak Ci się nie uda z tamtym, to spróbuję zadzwonić do jednego znajomego, tylko dawno się do niego nie odzywałem i nie wiem, czy jeszcze dłubie.
A do jakiego moto ten stelaż robisz? Sprzedałeś NTXa?

dera

Re: śłusarz okolice trójmiasta

Post autor: dera » 10 lut 2018, 20:10

O super kowaskirajd!
A jak zrobił? Poradził sobie? Pasowało wszystko, czy musisz kolanem dociskać, żeby otwory pasowały do motocykla?



Zqubaniec - szyba do Quoty :)
Co do NTXa - well. Zarezerwowany jest póki co do końca kwietnia :-) Ale stoi ciągle w garażu u mnie.

Ok - mój projekt szyby..
widok 2.jpg
widok 2.jpg (233.67 KiB) Przejrzano 1639 razy

Awatar użytkownika
kowaskirajd
Posty: 85
Rejestracja: 03 lut 2018, 15:04
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: śłusarz okolice trójmiasta

Post autor: kowaskirajd » 10 lut 2018, 21:54

Zrobił bezbłędnie, miałem na wzór orginały od Jolki.To jest dobry ślusarz ale robi elementy do wag i inne w ciągłej produkcji i czasu brakuje na pojedyncze zlecenia.Ale pogadać nie boli.
Była Nevada 750 ,Breva 1100 ,teraz jest V 7 lll Rough

ODPOWIEDZ