Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Norge 1200 użytkowanie

QuoVadis
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:54

Re: Norge 1200 użytkowanie

Post autor: QuoVadis » 25 lut 2018, 06:36

Zakupiłes już? Mam do sprzedania Norge.

derek12
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2018, 17:23

Re: Norge 1200 użytkowanie

Post autor: derek12 » 02 mar 2018, 17:59

Witam, dawno nic nie pisałem ale skoro mowa o Norge którego od jestem właścicielem piąty rok mogę sobie pozwolić na parę uwag.Moje podróże - 2014 Słowacja,Węgry, Rumunia ,Serbia, Bośnia ,Chorwacja około 3500 km. 2015 -Słowacja, Węgry,Rumunia ./sławetna transalpina i transforgarska/.2016 -Znów Słowacja,Węgry.Serbia,Czarnogóra /Przepiękny Durmitor/ ,Chorwacja.2017 -to czym się szczyce, czyli samotna wyprawa na Bałkany Słowacja,Węgry,Serbia,Bułgaria,Turcja,Grecja,Albania,Czarnogóra /ulqini i Lovcen /Powrót do domu przez Podgorice.około 5200 km w 13 dni.Biorąc pod uwagę wszystkie wyjazdy to podczas ostatniego złapałem kapcia w Bośni najeżdżając na kamień nową oponę djabli wzieli.I przy przekraczaniu granicy Serbia Bułgaria zapaliła się informacja o niskim poziomie oleju.Wcześniej w górach bardzo lało i po telefonie do Pawła Przybysza który uspokoił mnie że to wilgoć mogła być przyczyną komunikatu i tak faktycznie było.Pomimo jazdy autostradowej w okolicach 170 km/h nie dolałem grama oleju.Pozdrawiam .Do zobaczenia na zlocie.

ODPOWIEDZ