Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Szczypta historii

^adam_r100gs__STARE

Szczypta historii

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 24 mar 2017, 19:04

Koledzy ze zgołainnego forum powiesili taką stronkę, a tam proszę, podstronka o Gruzie. Koniecznie czytajcie po polsku, można zwątpić - ale zanim zwątpicie, zwróćcie uwagę na odwrotnie ustawione cylindry i to w czym? Ja zawsze myślałem, że dakarovy gruz to był mały blok, a tu jakoś coś mi się nie zgadza... może muszę się lepiej wczytaćrad13

http://www.parisdakar.it/pl/tag/motoguzzi/


aquila2__STARE

RE: Szczypta historii

Post autor: aquila2__STARE » 24 mar 2017, 19:41

W dziale historia informuję,że obejrzałem dzisiaj bardzo przyjemny film dokument z cyklu Mega Fabryki pt.Piaggio.Szkoda,że twórcy ograniczyli się tylko do jednej części koncernu:Vespa.
Pozdr.


^adam_r100gs__STARE

RE: Szczypta historii

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 17 kwie 2017, 02:12

Ostatnio zmieniony 17 kwie 2017, 02:14 przez ^adam_r100gs__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Norgemus__STARE

RE: Szczypta historii

Post autor: ^Norgemus__STARE » 17 kwie 2017, 11:55

Polmotor, niczym żywa skamielina funkcjonuje w najlepsze. Każde przywitanie z Kolegą Jackiem można więc traktować jak uścisk historii.


^adam_r100gs__STARE

RE: Szczypta historii

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 18 paź 2017, 23:48

OK, spieszmy się cieszyć czasem gdy forum pyci, bo tak szybko ten czas odchodzi...

coś dla tych którzy wiedzą, że bez ECU też się da jeździć, i nie o rower mi chodzi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

(2017-10-18 23:53:39) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 18 paź 2017, 23:53 przez ^adam_r100gs__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

Chylo__STARE

RE: Szczypta historii

Post autor: Chylo__STARE » 19 paź 2017, 00:20

To była genialna maszyna! Zawsze mnie intrygowało jak to musi jezdzic rad2


^adam_r100gs__STARE

RE: Szczypta historii

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 19 paź 2017, 00:35

Ano - latało. Tam w ramce stoi, że raz maszyna była na spokojnym prowadzeniu, zwycięstwo w kieszeni - i klema z baterii sie uksyła i się wszystko zesrało... Historia na wskroś włoska, powiedziałbymrad13


ODPOWIEDZ