Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

gdzie widziano Gutki :)

dera__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: dera__STARE » 08 sie 2017, 09:51

Oj Adam, nie hejtujmy rad13
Chciałem tylko zauważyć wyższość starej quoty nad nowym stelvio smiech6


^adam_r100gs__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 08 sie 2017, 15:34

No widzisz, a ja chciałem podkreślić wyższość kufrów spawanych/prostowanych/poobklejanych nad prostymi/gładkimirad13


kris33__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: kris33__STARE » 08 sie 2017, 18:03

Dera..... mimo że moje Stelvio nie jest już nowe to chyba Cię nie lubię, a Quota jest brzydka zmiesz5


^adam_r100gs__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 08 sie 2017, 19:32

Brzydka-niebrzydka, ale jeździ na własnych kołach, a nie od przyczepkidiab9


dera__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: dera__STARE » 08 sie 2017, 19:35

kris33 napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Dera..... mimo że moje Stelvio nie jest już nowe
to chyba Cię nie lubię, a Quota jest brzydka
zmiesz5

Aaaa - witam Kolegę! No dobra, żarty na bok - co się stało, że na lawecie jechałeś? Gdybyś stał w polu możesz zaufać, że bym Ci pomógł, nawet jeśli masz motocykl, który chciałem kiedyś kupić, a na który nie było mnie stać rad13



kris33__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: kris33__STARE » 09 sie 2017, 09:37

Ja nigdy na lawecie nie jeździłem. Jak coś siądzie to po prostu biorę młotek i mesel i naprawiam, choćby w polach. Nie ma rzeczy których nie można zepsuć zmiesz5 A jeszcze dodam że w Stelvio oprócz rozrządu, siadającego wysprzęglika, ulatujących przewodów przy stacyjce, padających przekaźnikach, ogólnie słabych przewodach elekt,siadających czujników prędkości,wygjnającej się hokejce, nic ale to nic się nie dzieje. A i kupiłem tanio rad1 rad1 rad1

(2017-08-09 09:51:11) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 09 sie 2017, 09:51 przez kris33__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

dera__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: dera__STARE » 09 sie 2017, 09:49

Well. Quota też jest ok.. oprócz pękającej ramy, pękających wydechów i wiecznym problemem z synchronizacją przepustnicy - też spoko motor!! rad13




^TomekG__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^TomekG__STARE » 09 sie 2017, 21:21

Czyli się okazuje że nic się nie dzieje super marka nam się trafiła tak trzymać !!!


^adam_r100gs__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 09 sie 2017, 22:58

Czyli jednak jest postęp w marce. W moim roczniku 79 urywam tylko linkę sprzęgła raz po raz, a no i jeszcze po 100 tys przebiegu choć ciśnienie trzyma, to jak za wirnik złapać, można postukać wałem na boki w panewkach. Lipa, odpadam w przedbiegach z tak krótką listą.


dera__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: dera__STARE » 10 sie 2017, 17:50

Czyli jest prawidłowość- im starszy tym lepszy


ODPOWIEDZ