Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

gdzie widziano Gutki :)

^adam_r100gs__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 10 sie 2017, 18:57

Czyli majaki kłocisty o Stelvio to rodzaj masochizmu.


kris33__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: kris33__STARE » 10 sie 2017, 22:43

Taaa może to i masochizm. Ale ja myślę że życie było by zbyt monotonne bez Stelvio. Ja mam niskie ciśnienie a dzięki niemu od czasu do czasu czuję się taki jakiś rześki rad13


^Fresu__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^Fresu__STARE » 11 sie 2017, 08:31

kris33 napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Ja mam niskie ciśnienie a dzięki niemu od czasu do czasu czuję się taki jakiś rześki rad13

Pięknie powiedziane. smiech1



^adam_r100gs__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 11 sie 2017, 20:14

kris33 napisaďż˝/a:
Ktos pisze: dzięki niemu od czasu do czasu czuję
się taki jakiś rześki rad13

Taa, jeszcze parę lat temu napisałbym"to kup se Junaka, taniej wyjdzie ta rześkość" - ale zdaje się ceny się powoli wyrównujądiab9 No i w Junaku jednak zdrutujesz, postukasz i pojedziesz dalej, a dla miłośnika mocnych wrażeń to lipa. Za to jak coś klęka w Stelvio - ostaje się ino laweta i od razu ciśnienie w zielonym polurad13



kris33__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: kris33__STARE » 11 sie 2017, 23:41

Adam... Ty to jakiś pesymista jesteś. W polu, dosłownie jakieś 50 kamów od najbliższego miasta ulatują ci przewody przy stacyjce, co robisz? Wzywasz lawetę, jak jest to gdzieś w stepach Rosji. Hymmm pewno tak bo z kąd wziąć lutownicę rad13 A Krzysiek pomyślał..... wziął śledzia od namiotu, kuchenkę gazową i polutował.rad13 W Stelvio jedyny duży problem to by był z komputerem ale to już bolączka większości.


^adam_r100gs__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^adam_r100gs__STARE » 12 sie 2017, 12:05

Nie szłoby tego jakoś obejść? jakieś platyny od Iża, skro już jesteśmy w Rosji, zamocować na wale?diab9

Swego czasu zamieściłem tu tłumaczenie świetnego artykułu "Motocyklizm neoklasyczny" - ale chyba z obawy o prawa ktoś go zdjął... W każdym razie wedle krtyeriów tam wyłuszczonych, Stelvio może się klasyfikować do "wschodzących klasyków"rad13)


(2017-08-12 12:07:14) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 12:07 przez ^adam_r100gs__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Klaustelvio__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^Klaustelvio__STARE » 19 sie 2017, 14:26

nie jest ten tekst. "Genialne, zwariowane i takie sobie" str 22.


^Norgemus__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^Norgemus__STARE » 19 sie 2017, 19:12

Wczoraj, w piatek około 16.00 mijałem na drodze ze Świecia do Tucholi,jadąc Norgem biało-czerwonego Sporta. Zauwazyłem motocykl, dałem lewą w górę, gdy rozpoznałem MG zdążełem dołożyć uniesiony kciuk. Ciekawe czy kolega też zauważył MG?


ManiuGUZZI__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ManiuGUZZI__STARE » 19 sie 2017, 22:14

To fani MG poza LWG pokazują jeszcze kciuk smiech6???


^Norgemus__STARE

RE: gdzie widziano Gutki :)

Post autor: ^Norgemus__STARE » 19 sie 2017, 22:25

W geście good luck. Żadna tradycja. Wyszło mi spontanicznie z radości spotkanego Gutka.


ODPOWIEDZ