Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Uwaga nowy posiadacz MG

Kominek13__STARE

Uwaga nowy posiadacz MG

Post autor: Kominek13__STARE » 27 cze 2006, 08:34

Witam szanownych klubowiczów. Mieszkam w Katowicach i chętnie dołącze do grona użytkowników motocykli marki MG.W dniu 26.06.2006r stałem sie szczęśliwym posiadaczem motocykla MG 35v z 1984r w bardzo dobrym stanie. Wychowywałem sie na motocyklach typu WSK, ETZ a następnie przesiadłem sie na życie rodzinne rezygnując z zabawy motocyklami. Teraz kiedy dzieci są słusznego wieku i obowiazków w domu mniej zakupiłem sobie fajna maszynkę firmy Moto Guzzi. Z zamiłowania jestem mechanikiem samochodowym i wiele rzeczy przy pojazdach robie sam. Dlatego prosze was jeżeli ktoś ma jakąś dokumentacje ,manuale na temat motoru lub chce mi doradzić jak obsługiwać i jak dbać o motorek będe bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam Wszystkich Krzysiek Z Katowic


MarszalN750__STARE

RE: Uwaga nowy posiadacz MG

Post autor: MarszalN750__STARE » 27 cze 2006, 10:13

No witam szczęsliwego posiadacza MG.

Powiem tak. Motocykle są z duszą, prestiż marki jest ogromny, bardzo się cieszę i cieszymy, że nie postawiłeś na japońską "jakość i niezawodność"
Generalnie gutki to bardzo wdzięczne maszyny kiedy się o nie dba, czyli polerka co sobotę po całym tygodniu jazdy i jak się do nich mówi miło i czule. HIHI.
A po manuale to się zgłoś do Polmotoru chłopcy są mili i uczynni zawsze pomogą.
A motocykle są wdzięczne do rozbierania i do wszelkiego rodzaju przerubek.
Do zobaczenia na zlotach- POLECAM.
pozdrawiam.



MarszalN750__STARE

RE: Uwaga nowy posiadacz MG

Post autor: MarszalN750__STARE » 27 cze 2006, 11:50

Witam
TO znowu ja . podaj mi maila to ci coś fajnego wysle na temat twojej V35. Jesteś mechanikiem to ci się to na pewno przyda. I jeszcze napisz jaką V35 posiadasz. Bo ich trochę było, modeli genralnie.
Pozdrawiam.
A co do manuala to poszperam w necie i coś się znajdzie.


Kominek13__STARE

RE: Uwaga nowy posiadacz MG

Post autor: Kominek13__STARE » 27 cze 2006, 12:02

Jestem coraz bardziej zadowolony z motocykla pomimo małej pojemności jazda sprawia dużo frajdy.Jest to model PLV35C tak pisze w papierach i jest to choper w wersji europejskiej ściagnięty w 2004r z Włoch .Mój mail to kominek13@wp.pl


lolgut__STARE

RE: Uwaga nowy posiadacz MG

Post autor: lolgut__STARE » 19 sie 2006, 11:29

Wysłałem Ci instrukcję na ten adres kominek13@wp.pl pozdrawiam smiech1 smiech1 smiech1


ODPOWIEDZ