Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Moja Amazonka

~Pawel40__STARE

Moja Amazonka

Post autor: ~Pawel40__STARE » 25 maja 2006, 11:57

Witam wszystkichrad13.
Mam do Was pytanie związane z moją drugą i napewno lepszą połową, która obecnie śmiga na Marauderku 250. Szukamy teraz dla niej większego Motura i stąd moje pytanie do Was. Czy kobietka 164 cm wzrostu i 56 kilo żywej (bardzo) wagi poradzi sobie z Nevadą 750, czy może są również tutaj obecne Amazonki użytkujące takie Motury.
Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
Paweł


^guzziv10__STARE

RE: Moja Amazonka

Post autor: ^guzziv10__STARE » 25 maja 2006, 13:23

nie jestem amazonką ale wiem na pewno że to idealny sprzęt dla ludzi którzy oczekują łatwego przyjemnego jeżdżenia.... mówie to z pełną odpowiedzialnością rad3


MarszalN750__STARE

RE: Moja Amazonka

Post autor: MarszalN750__STARE » 26 maja 2006, 09:22

Witam

Poradzi sobie bez problemu, z resztą ostatnio poznałem też jedną amazonkę na Nevadzie (pozdro Agula) i radzi sobie doskonale.
Ja nie jestem Amazonką ale też sobie radzę.
Będzie na pewno zadowolona z tego motona.
Pozdrawiam.


^mruk__STARE

RE: Moja Amazonka

Post autor: ^mruk__STARE » 26 maja 2006, 09:45

Witaj!
Trudno mi jako mężczyżnie odpowiedzieć , jak będzie się czuła na Nevadce kobieta , ale ten sprzęcik jest napewno najlepiej prowadzącym się i hamującym motocyklem w tej klasie.Napewno jest to jakaś odpowiedź. Gorąco polecam , szczególnie że posiadam taką do sprzedaży rad13))) Szczegóły pod nr: 0-603 090 771 lub w firmie Polmotor.


^JAO__STARE

RE: Moja Amazonka

Post autor: ^JAO__STARE » 26 maja 2006, 10:47

Skoro jęździła wcześniej na dwóch kółkach to sobie poradzi. Prowadzi się świetnie, siedzi wygodnie i wbrew pozorom nie jest to jakiś wielki motocykl (oczywiście mówię o centymetrach i kilogramach , bo sam w sobie jest wielki) rad13 rad13 rad13 rad13 rad13


^JacusV11__STARE

RE: Moja Amazonka

Post autor: ^JacusV11__STARE » 26 maja 2006, 10:52

Każda i każdy z Niewadą da sobie radę , dowód : Gutek Filutek okiełznał to wszyscy poradzą... smiech1 smiech1 smiech1 smiech1 smiech1


kubus_Ca_ev__STARE

RE: Moja Amazonka

Post autor: kubus_Ca_ev__STARE » 26 maja 2006, 10:58

wlasnie - dobrze sie PROWADZI.

a w dzisiejszych czasach moralnego rozpasania to unikalny przypadek... smiech3


kubus_Ca_ev__STARE

RE: Moja Amazonka

Post autor: kubus_Ca_ev__STARE » 26 maja 2006, 11:08

a tak szczerze to ostatnio ujezdzam 2 nevady ('03 ostatnia na gaznikach, '05 ostatni model) i mam porownanie:

pierwsza jaka mialem byla jeszcze starsza od tych 2 ktore mam teraz i NEVADY z roku na rok są lepsze, ale - tradycyjnie dla MG ładnie jezdza jak mają ~20 tys km przebiegu.
miekka praca silnika, troszke mocniejszy ciąg i biegi - jak posmarowane.

wniosek: jezdzic, jezdzic, jezdzic.

tłuc te km.

i po roznych moich doswiadczeniach moge powiedziec:

NEVADA w PL jest MOCNO niedocenianym motocyklem.
Niestety.

mojej pierwszej tez nie doceniałem rad13.
niestety.




^JAO__STARE

RE: Moja Amazonka

Post autor: ^JAO__STARE » 26 maja 2006, 11:08

gutek-filutek chyba nie jeździ już NEWADĄ


^JacusV11__STARE

RE: Moja Amazonka

Post autor: ^JacusV11__STARE » 26 maja 2006, 11:18

Taak , Gutek Filutek to człek wielkiego męstwa i poszukiwacz nowych wyzwań rad1 rad1Teraz walczy ze smokiem któremu California na imnie rad1 rad1 rad1... i już go obłaskawił... rad1 rad1 rad1


ODPOWIEDZ