Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam

^JacusV11__STARE

RE: Witam

Post autor: ^JacusV11__STARE » 12 maja 2006, 12:07

Jeśli już to nie na chalu ino na holu lub na hali , ale w żadnym z tych miejsc Aguli nie spotkałem... placz1 placz1 placz1 smut4 smut2


^JacusV11__STARE

RE: Witam

Post autor: ^JacusV11__STARE » 12 maja 2006, 12:09

Jeśli już to nie na chalu ino na holu lub na hali , ale w żadnym z tych miejsc Aguli nie spotkałem... placz1 placz1 placz1 smut4 smut2


(2006-05-12 12:10:24) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 12 maja 2006, 12:10 przez ^JacusV11__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

~gutek-filutek__STARE

RE: Witam

Post autor: ~gutek-filutek__STARE » 12 maja 2006, 22:29

^JacusV11 napisał/a:
Ktos pisze: Jeśli już to nie na chalu ino na holu lub na hali
, ale w żadnym z tych miejsc Aguli nie

Rycz maleńki rycz
Płacz maleńki płacz
Wystraszyłeś naszą Agulę AQILE (orlicę)
Nie doleci Ona biedaczka na zlot.
placz1 placz1 placz1 placz1


Ted850__STARE

RE: Witam

Post autor: Ted850__STARE » 14 maja 2006, 11:27

Niema na co czekać !!!
Trzeba wysłać do Niej "Oficjalne zaproszenie" to nam napewno nie odmówi !!! smiech6

Jak przyjedzie na Kaszuby to się przekona ż e nie jesteśmy tacy straszni
jak o nas piszą aniol rad12 aniol

Jacuś z Lady się tym mogą wspulnie zająć. PRAWDA !?!
musty@tenbit.pl


^Agula__STARE

RE: Witam

Post autor: ^Agula__STARE » 19 maja 2006, 20:48

Spoko, ja nie z tych strachliwych smiech2


^Agula__STARE

RE: Witam

Post autor: ^Agula__STARE » 19 maja 2006, 20:58

Oj, jeszcze chciałam coś napisać:

Niestety nie będzie mnie na zlocie bo w tym czasie wyjeżdzam do ojczyzny gutków. Służbowo więc nie na motorku smut3

Nie odzywam się ale naprawdę czekam na waszą radę gdzie zrobić przegląd. Muszę w autoryzowanym serwisie, prawda? Z jednym przedstawicielem miałam takie niefajne przejścia że jestem już przewrażliwiona. Na szczęście on już nie istnieje zlosc2
Czy ktoś ma jakieś wieści na temat Łodzi? Chodzi o moto guzzi łódźkie oczywiście rad3


^Luke__STARE

RE: Witam

Post autor: ^Luke__STARE » 20 maja 2006, 14:25

Cześć!
Ktos pisze: Czy ktoś ma jakieś wieści na temat Łodzi? Chodzi o moto guzzi łódźkie oczywiście rad3

O Łodzi nic nie wiem, ale ze swej strony nadal zapraszam do nas do Ustronia - jak już pisałem - sam sobie opinii nie wystawie - jak przeglądamy motorki zapytaj tych co u nas już byli rad1 - chyba ktoś z nich czyta forum smiech2

Pozdrawiam serdecznie!


ODPOWIEDZ