Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam

^Agula__STARE

Witam

Post autor: ^Agula__STARE » 03 maja 2006, 21:55

Hej!
Witam po raz pierwszy! Na Nevadce jeżdzę już 3 rok ale o forum dowiedziałam się dopiero ostatnio.
Pozdrawiam wszystkich którzy byli na pielgrzymce motocyklistów na Janej Górze. Super było zobaczyć parę gutków w swoim własnym mieście! (Szczególnie jedną rok młodszą Nevadkę w takich samych barwach jak moja) Zapraszam za rok - impreza z roku na rok większa i ciekawsza.
Czeka mnie przegląd. Ostatnio serwisowałam się w Krakowie ale oni już nie mają moto guzzi, zresztą i tak nie pojechałabym już do nich więcej. Czy w moich okolicach (jestem z Częstochowy) jest dealer godny zaufania? Wiecie jakie gutki są wrażliwe... Co powiecie o serwisie w Łodzi? A może najlepsi fachowcy są w Warszawie? Poradźcie.





MarszalN750__STARE

RE: Witam

Post autor: MarszalN750__STARE » 04 maja 2006, 16:39

No witam, witam myślałem że się nie zobaczymy na forum. Jak ładnie piszesz o moim motorku, dzięki dzięki. Fajnie że się odezwałaś kolejny człek na forum fajosko.
Niech nas coraz więcej przybywa.
Pozdrawiam


^JacusV11__STARE

RE: Witam

Post autor: ^JacusV11__STARE » 05 maja 2006, 14:27

Ciao Agula, szkoda że tak długo tkwiłaś w konspiracji bo tyle się już działo... rad1 rad1 ale przed nami jeszcze wiele zlotów i wyjazdów.Do zobaczyska na Kaszubach rad3 rad1 rad3 rad1


^LadyGuzzi__STARE

RE: Witam

Post autor: ^LadyGuzzi__STARE » 06 maja 2006, 09:29

witaj rad13
tak, to fajnie, że się ujawniłaś, szczególnie cieszą mnie nowe koleżanki na Guciorach, buziaki rad13



Ted850__STARE

RE: Witam

Post autor: Ted850__STARE » 06 maja 2006, 16:04

Cześć ! Jeśli chodzi o service to polecam saloon Yamahy na Wielickiej w Krakowie, mają tam świetnego mechesa od "Makaronu" smiech1 rad1 smiech1

"Szogun" (Tomek Grzywnowicz) specjalizuje się coprawda w Ducatach ale jeśli Twuj Motór jast pędzonych "Pizzą" i "Makaronem" to On jest najlepszy w okolisy, aniol diab9 aniol
a pozatym Gutku niema nic co mogło by Ci sprawić problem smiech5 diab9 smiech5
Pozdrawiam


^Luke__STARE

RE: Witam

Post autor: ^Luke__STARE » 07 maja 2006, 21:50

Cześć!
Tak się zastanawiam, czy ktoś o nas wspomni, ale chyba nikt kto u nas był nie czyta forum, albo nie uważają nasz za dobry serwis placz1 (ale to już nie nam osądzać, tylko tym, którzy nas odwiedzają).
Ja ze swojej strony zapraszam serdecznie do nas w końcu Ustroń nie jest aż tak daleko rad1 - wszelkie namiary na http://motoguzzi.ustron.pl/

Pozdrawiam serdecznie!


^JacusV11__STARE

RE: Witam

Post autor: ^JacusV11__STARE » 08 maja 2006, 10:05

Ja osobiście też jestem zdania że do Ustronia warto się na serwis udać , bo znają się na Guciorach i mają autoryzację a i okolica Guzzitów zachwyca smiech3 smiech3 smiech3 W Wawie poza świetnym serwisem można iść na wycieczkię do ZOO i na 30 piętro Pajacu Kultury wjechać (windą nie Nevadą) i na spacer do Lazienek Królewskich... trudny wybór co ??? rad1 rad1 rad1


Ted850__STARE

RE: Witam

Post autor: Ted850__STARE » 09 maja 2006, 08:10

Luke i Jacuś mają racje bo w Ustroniu są w okolicy fajne drogi (czytaj zakręty) a w Stolicy mają Łazięki i tym podobne okulary3 okulary3 okulary3 atrakcje. Są tam też fajne chłopy i... nie tylko smiech5 aniol smiech5
A do Krakowa masz najbliżej rad10
Trudny wybór rad6 smiech6 rad6


^LadyGuzzi__STARE

RE: Witam

Post autor: ^LadyGuzzi__STARE » 09 maja 2006, 08:13

Ted850 napisał/a:
Ktos pisze: Są tam też fajne
chłopy i... nie tylko smiech5 aniol
smiech5

hmmmm czyli co jeszcze?? szok3 szok3


Ted850__STARE

RE: Witam

Post autor: Ted850__STARE » 09 maja 2006, 15:29

Jakto co (czytaj KTO), Ladies są fajne rad6 aniol rad6


ODPOWIEDZ