Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

V65 Warszawa i okolice

^Zafferano__STARE

V65 Warszawa i okolice

Post autor: ^Zafferano__STARE » 09 mar 2006, 09:22

Witam, szukam posiadaczy modelu V65 z okolic Warszawy. Chciałem skonfrontować mojego Gutka z jakimś mniej pokombinowanym (zegary, osprzęt kierownicy, filtr pow., układ hamulcowy, układ podnóżków). Jeżeli ktoś nie będzie miał nic przeciwko to zrobiłbym sobie parę fotek z podpisem "aaaa to tak to ma wyglądać...".
Pozdr



^JacusV11__STARE

RE: V65 Warszawa i okolice

Post autor: ^JacusV11__STARE » 09 mar 2006, 14:44

Witam, często mam na serwisie takie rózne to dam ci znać to sobie porównasz ze swoim bikiem , a ten twój to co no jest :ex police,custom..... ??? Czy sam kurka wodna jeszcze nie wiesz... smut3 smut3 smut3

(2006-03-09 15:46:47) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 09 mar 2006, 14:46 przez ^JacusV11__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Zafferano__STARE

RE: V65 Warszawa i okolice

Post autor: ^Zafferano__STARE » 10 mar 2006, 08:32

Versione di Poliziarad13 Pierwsza seria (lagi, felgi etc.), ale trochę tam ktoś namieszał także pewnie pojawię się na Kaczeńca...(że też człowiek wcześniej o tym nie pomyśli tylko kombinuje jak...)
Pozdr


ODPOWIEDZ