Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

NOWA :p

yankerka__STARE

NOWA :p

Post autor: yankerka__STARE » 08 lut 2006, 11:56

witam jestem tu nowa oczywiscie od stycznia jestem posiadaczka najwspanialszego moto guzzi v65 california.tylko prosze nie mowcie mi ze takiego nie ma:/ bo juz z takimi opiniami sie spotkałam smiech7.serdecznie was pozdrawiam kasia :*


^LadyGuzzi__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: ^LadyGuzzi__STARE » 08 lut 2006, 12:53

ooo!! witam, witam rad13
nareszcie jakaś "nowa" rad13 na forum....
pozdrawiam Cię cieplutko Kasiu

ps ale co do V65 to... nieważne California czy nie... ważne, że kolejna Guzzistka nam sie "urodziła" rad13rad13smiech6





yankerka__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: yankerka__STARE » 08 lut 2006, 16:19

tez sie ciesze rad13 bardzo bardzo


BudynDS__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: BudynDS__STARE » 08 lut 2006, 21:12

Siemanko, witam Cie serdecznie w gronie Guzzi maniakow smiech1 smiech1 Pozdrawiam rad2


^Gutek__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: ^Gutek__STARE » 10 lut 2006, 16:15

yankerka napisał/a:
Ktos pisze: witam jestem tu nowa oczywiscie od stycznia
jestem posiadaczka najwspanialszego moto guzzi
v65 california.tylko prosze nie mowcie mi ze
takiego nie ma:/

Witam!
No właśnie! Czegoś takiego nie ma! No ale skoro masz, to znaczy się, że gdzieś jest... rad3 rad3


yankerka__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: yankerka__STARE » 10 lut 2006, 20:17

uwierz mi jest to seryjna california v65 ze wzgledu na mały popyt na ten model w klasie sredniej wycofali ja z produkcji dawno dawno a szkoda po to wspaniały motorek.wiecej mozna znalesc na google wpisujac moto guzzi v65c.pozdrawiam kasia


^JacusV11__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: ^JacusV11__STARE » 11 lut 2006, 11:15

Ciao Nova rad3 rad2 rad3To naprawdę musi być cudowne uczucie,posiadać motocykl którego nigdy nie produkowano placz1 placz1 placz1ale żarty na bok, na zlocie wszystkie niedowiarki zapłoną ze wstydu smiech2 smiech2 smiech2 smiech2ja pierwszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


^JacusV11__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: ^JacusV11__STARE » 11 lut 2006, 11:17

Ciao Nova rad3 rad2 rad3To naprawdę musi być cudowne uczucie,posiadać motocykl którego nigdy nie produkowano placz1 placz1 placz1ale żarty na bok, na zlocie wszystkie niedowiarki zapłoną ze wstydu smiech2 smiech2 smiech2 smiech2ja pierwszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


yankerka__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: yankerka__STARE » 11 lut 2006, 16:27

wy mi naprawde nie wierzycie ze taki guci jest smut8 mam swiat motocylki gdzie opisuja go i model lario itp.


^witia__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: ^witia__STARE » 11 lut 2006, 20:21

Cześć Kasia! Masz rację, że MOTO GUZZI to najwspanialsza maszyna. Ja sam brykam na v65 tylko że sp.i bardzo lubię parafrazować powiedzonko harlejowców; GUZZZI best-f..k the rest. szok3 szok3 szok3 szok3 smiech3 Pozdrawiam


ODPOWIEDZ