Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

NOWA :p

^witia__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: ^witia__STARE » 15 lut 2006, 23:49

Wiosna, wiosna panie sierżancie! Mój gutek już zaczyna brykać /narazie po garażu/! smiech3 smiech3 smiech3 smiech2 smiech1


yankerka__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: yankerka__STARE » 16 lut 2006, 16:13

hohoho moj czeka na zmiane opon i synchronizacje gaznikow i...........................paliwo ale tez sobie bryka w garazu meczac sasiadow heheh
musza wiedziec kto tam rzadzismiech7


yankerka__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: yankerka__STARE » 16 lut 2006, 16:15

witia czy twoi sasiedzi wiedza kto rzadzi ???smiech7


^witia__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: ^witia__STARE » 16 lut 2006, 19:30

Myślę ,że wiedzą. Narazie mam jednego sąsiada i jak do tej pory jest w porządku- mogę prostować rury nawet o północy.To są uroki mieszkania we własnym domu. Na blokach by mi to nie przeszło. smiech3 rad2 rad1


yankerka__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: yankerka__STARE » 20 lut 2006, 17:24

witia a kto powiedział ze ja mieszkam w bloku zmiesz4



^witia__STARE

RE: NOWA :p

Post autor: ^witia__STARE » 21 lut 2006, 11:22

To o blokach to w odniesieniu do mnie.Przez doooobrych parę lat mieszkałem w bloku gdzie nie było mowy nawet o zaparkowaniu motorka/kradzieże/ a co dopiero o przegazowaniu maszyny.Teraz jestem gościówa - nikt mi nie powie co mogę...... smiech3 smiech3
: smiech1 szok3 szok3 szok3
Pozdrówka.Bryknąłem dziś kółeczko, jakieś 10 km. Było za...fajnie. rad1 rad2

(2006-02-21 12:23:02) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 21 lut 2006, 11:23 przez ^witia__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ