Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

ku pokrzepieniu

kubus_Ca_ev__STARE

ku pokrzepieniu

Post autor: kubus_Ca_ev__STARE » 12 wrz 2005, 19:58

cos Wam napisze ku ogólnej radości chociaż po naszym zlocie to wszyscy i tak wiemy jedno:

MOTO GUZZI FOREVER.
MOTO GUZZI RULEZ.

po co inni sie wogóle wysilają i produkują wogóle jakieś motocykle???
aaaaaaaa, chyba zeby Ci biedacy bładzący mieli za czym tęsknić..... i do czego dążyć.

ale wracam do sedna:


1.najważniejsze:
historia autentyczna z otwarcia salonu w Ustroniu. Mój przyjaciel Witek, który zjeździł wiele motocykli ale jeszcze nigdy nie miał MG, pojeździł troche BREVA 11, po czym pare dni później opowiadał to zdarzenie swoim znajomym. i powiedział tak:

"..... dosiadłem BREVY, zapalam.... mmmmmmmmmmmm.... jak ona cudownie kręci biodrami...."
(tu wykonał odpowiednie ruchy swoimi, na boki a jako ze jest postury słusznej ładnie mu to wyszło...)
wywołał applause.

to jedno z najfajniejszych okreslen jakie słyszłem na temat MG od ludzi którzy siedli na to po raz 1 w zyciu.

2.na jakiejs stronie klubowej MG, już nie pomnę jakiej, 5 lat temu na dzien dobry było takie hasło:

" na świecie są 2 rodzaje ludzi - Ci co mają Guzzi, i Ci którzy go JESZCZE nie mają"

fajne co?

pozdrowienia dla wszystkich szczesciarzy posiadaczy i tych biedakow co jeszcze błądzą w swych poszukiwaniach.
smiech7



^SHERIFF__STARE

RE: ku pokrzepieniu

Post autor: ^SHERIFF__STARE » 12 wrz 2005, 21:19

Piękny cytat. Ja na szczęście należę do tej pierwszej grupy - podobnie jak wieksza wiekszość naszych forumowiczy. Szkoda,że już po weekendzie... smut4 smut4 smut4 smut4


^ryho__STARE

RE: ku pokrzepieniu

Post autor: ^ryho__STARE » 12 wrz 2005, 21:32

PIĘKNE !!! rad1


^miro__STARE

RE: ku pokrzepieniu

Post autor: ^miro__STARE » 12 wrz 2005, 22:23

A kolega Zbycho (był w Rzeczce tak, jak i ja wówczas, "nieczysty rasowo" zmiesz3 smiech3 ) tak w swoim stylu skwitował wieść o moim nabytku:
"Wiem, że zloty Moto Guzzi są fajne, ale żeby od razu kupować taki motocykl?.." smiech7 rad12
I tak sobie myślę, że wcale bym się nie zdziwił widząc Zbycha w niedalekiej przyszłości np. na Brevce 1100 smiech6

"Spłodzić syna, jeździć Gutkiem. Reszta, jak czas pozwoli."
rad12


ODPOWIEDZ