Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

MOLINECZKA pomocy

^Mika.Guzzi__STARE

MOLINECZKA pomocy

Post autor: ^Mika.Guzzi__STARE » 14 sie 2005, 17:08

czesc molineczka.
czy ty masz moze namiar na tego Henia (jezdzi na purpurowej nevadzie)z Rybnika, który ma sklep instalacyjny i z wszelkiego rodzaju kotlama itp.. bo ja bardzo musze sie z nim skontaktowac a nie mam na niego zadnego namiaru.. gdybys miala to prosze cie wyslij mi go na maila - coby nie ujawniac danych personalnych rad1

dzieki
Dominika


^molineczka__STARE

RE: MOLINECZKA pomocy

Post autor: ^molineczka__STARE » 14 sie 2005, 19:30

Cześć Mika! będe miała we wtorek ponieważ osobiście nie posiadam jego numeru ale dowiem sie po długim łykendzie wyśle Ci na maila pa pozdrawiam. Przy okazji objeżdziliśmy góry przez dwa dni aż pod Babią Góre krętymi drogami było super i pogoda też dopisała. rad13 uffffffff


^Mika.Guzzi__STARE

RE: MOLINECZKA pomocy

Post autor: ^Mika.Guzzi__STARE » 14 sie 2005, 22:27

Ha! no to swietnie - pozazdroscic.. ja dzisiaj tylko krotka rundke zrobilam coby powachac oryginalnego czeskiego budwara.. no bo przeciez pic nie mozna. ale i tak bylo fajnie.

i z gory dziekuje

pozdro do mezusia na potężnym moto ;-]


^molineczka__STARE

RE: MOLINECZKA pomocy

Post autor: ^molineczka__STARE » 15 sie 2005, 13:18

Cześć! na browarku i miodonce też byliśmy w Czechach rad1 no bo jak inaczej przejeżdżając tak blisko rad6


^molineczka__STARE

RE: MOLINECZKA pomocy

Post autor: ^molineczka__STARE » 16 sie 2005, 13:17

witam rad7 wysłałam ci ten numer na prywatną wiadomość. doszło pyt1


^Mika.Guzzi__STARE

RE: MOLINECZKA pomocy

Post autor: ^Mika.Guzzi__STARE » 16 sie 2005, 15:03

o boze nic nie dostalam placz1

straszne... moze na telefon mi przyslij
501 122 474

dziki z gory

i pozdrowka serdeczne smiech1


ODPOWIEDZ