Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Dzień dobry ze Śląska

AlfaGuzzi
Posty: 80
Rejestracja: 14 sie 2022, 21:22
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Dzień dobry ze Śląska

Post autor: AlfaGuzzi » 05 paź 2023, 14:16

Gogiwu pisze:
03 paź 2023, 22:31
adamigo pisze:
03 paź 2023, 14:20
Tak to już jest, że optymiści biorą realistów za pesymistów: )
W punkt.
Znajomi postrzegają mnie jako raczej pesymistę. Ja osobiście twierdzę że to realizm. I teraz w przypływie optymizmu stwierdziłem że jeśli nie ja to kto przygarnie tę piękną choć może i kapryśną włoszkę.

Ps
Mam doświadczenie... uwaga... 8 lat jeździłem Multiplą :D Świadomie i z własnej woli XD
Pesymiści nie jeżdżą/ jeździli Multipla. Kolega Adam w sumie ma zbawienny wpływ. Bo jego nastraszeniu wliszczyzną każdy jest zadowolony że w praktyce nie jest aż tak źle.

Marek Krupa
Posty: 673
Rejestracja: 19 wrz 2019, 22:03
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Dzień dobry ze Śląska

Post autor: Marek Krupa » 17 paź 2023, 19:46

Super decyzja z tą Brevą. Gdzie nie stanę natychmiast zwraca uwagę. Żonie Ełżbiecie 1 Super się siedzi i wygodnie trzyma. Złosci ją tylko szarpanie przy zmianie biegów. Prosta, niezawodna i klasyczna konstrukcja . Dobre hamulce i ergonomia. Jedynie szczególnej troski wymaga instalacja elektryczna. Wszystkie sprawdzone, moje mody już opisywałem. Po nich Breva jest niezawodna.

ODPOWIEDZ