Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Dzień dobry

Batiar
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2023, 17:20

Dzień dobry

Post autor: Batiar » 04 wrz 2023, 17:30

Dziękuję za przyjęcie.
Jestem nieszczęśliwie zakochany w Moto Guzzi California Classic z lat 2006-2008. W końcu znajdę „mój” egzemplarz i nabędę ale cały czas gnębi mnie niepewność czy to moto dla mnie? W sensie komfortu jazdy (187 cm wzrostu), łatwości prowadzenia – „wali” się na zakrętach (?), manewrowania, bieżącej obsługi, awaryjności, itd. Najlepiej byłoby przejechać trochę kilometrów aby „poczuć” maszynę. Problem w tym, że wypożyczalnie takiego modelu nie mają i pozostaje liczyć na życzliwość kogoś kto taki model posiada, udostępni (???) i podzieli się swoimi doświadczeniami. Testować w momencie zakupu to zdecydowanie za późno ponieważ szukam tego konkretnego modelu w całej UE więc dobrze byłoby mieć pewność, że to jest to! To będzie prawdopodobnie moje ostatnie moto. Może na zlocie gutków w Dobieszkowie? Coś doradzicie?

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Dzień dobry

Post autor: adamigo » 04 wrz 2023, 23:19

Tu kolego w dziale obok coś podobnego kolega Dera właśnie zbywa. Gadałem z nowym właścicielem sztuki, którą kolega zbył poprzednio i nie mógł się nacmokać, jaką sztukę trafił. Może podtrzymasz tą nową świecką tradycję...?
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Batiar
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2023, 17:20

Re: Dzień dobry

Post autor: Batiar » 06 wrz 2023, 12:57

Dziękuję za info. Moja "wybranka" to model Classic lata 2006-2008 i do tego w kolorze Rosso Corsa (czerwony). Kolega Dera sprzedaje Stone z 2002. Wiem, grymaśny jestem ale to prawdopodobnie moje ostatnie moto w życiu (wiek). https://www.motoguzzi.pl/files/t_californiaclassic.html

ODPOWIEDZ