Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

cześć/dzień dobry

piotrekdec
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2023, 10:51

cześć/dzień dobry

Post autor: piotrekdec » 18 lip 2023, 10:57

chciałem się przywitać
co prawda na Moto Guzzi jeżdżę już 5 lat ale dopiero dziś trafiłem na to forum

Jestem z Rybnika na Górnym Śląsku. Od 5 lat mam Breve 750 z 2004r. Marzy mi się od dawna V7;) ale na razie niestety nie zanosi się na zmianę.

pozdrowienia dla wszystkich

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: cześć/dzień dobry

Post autor: adamigo » 18 lip 2023, 11:04

Cześć, gruzja to bardzo podatny materiał na modyfikacje, oni tam zmienią garść blach i już ogłaszają nowy model, jak Ci się znudziła Breva - za co nie można Cię winić - jestem przekonany, że metodyczne poszukiwania na ibeju pozwolą Ci nadać indywidualny sznyt Twojej sztuce... ja w tym tygodniu założyłem kierunki od CBR do NTXa i dopracowuję bak na ex-Nevadzie, tym razem od V35III. I tak dalej, i tak dalej. Sklejam pod siebie z sześciu innych.
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

piotrekdec
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2023, 10:51

Re: cześć/dzień dobry

Post autor: piotrekdec » 18 lip 2023, 11:15

rozumiem o czym mówisz - kiedyś nawet na olx widziałem breve przerobioną na v7 ; świetnie to było zrobione, nawet próbowałem pytać u mechaników czy podjęliby się zadania ale niestety nic z tego nie wyszło

dlatego teraz w głowie mam ewentualne zostawienie Brevy w rozliczeniu przy zakupie v7. Ale jak sie nie uda to będę dalej nią śmigał i cieszył się tym; )

Hubi
Posty: 105
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:08
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: cześć/dzień dobry

Post autor: Hubi » 18 lip 2023, 18:45

Witamy witamy. Robienie pod siebie jakkolwiek by to brzmiało jest w przypadku Guzzi świetnym i generującym wiele frajdy pomysłem. Idź za głosem serducha. Jeżeli chcesz przerabiają, jeżeli nie kup drugi itd...
Griso 1100 popychacz

piotrekdec
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2023, 10:51

Re: cześć/dzień dobry

Post autor: piotrekdec » 18 lip 2023, 21:28

robienie pod siebie mówisz ;)
ok;)

spoko dzięki, a jakbyś mi jeszcze umiał podrzucić jakiś namiar tych co przerabiają i znają się na rzeczy (tej z Mandelo...) oraz są z okolic Śląska to byłoby to;)
pozdr.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: cześć/dzień dobry

Post autor: adamigo » 18 lip 2023, 23:24

Ale czemu odbierać sobie tą przyjemność? Klimat w Polsce taki, że wymusza zimową przerwę - gromadzisz fanty w ciągu roku i na jesień ruszasz do garażu uzbrojony w kątówkę i spawarkę, i już . Takie to proste. A ile frajdy - i tak bez walki ją oddać komuś innemu???
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Hubi
Posty: 105
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:08
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: cześć/dzień dobry

Post autor: Hubi » 19 lip 2023, 12:28

Kolega Piotrekdec chyba ma ochotę na konkretnego customa. Fakt od tych fotek w necie można oszaleć i nie mogę od większości wzroku oderwać. To projekty za miliony monet niestety i myślę że nasi również trochę by policzyli za ogarnięcie fajnego customa na bazie MG. Nic niestety nie polecę bo nie korzystałem z usług takich przerabiaczy. Sam sobie dłubie i dobrze mi z tym.
Griso 1100 popychacz

ODPOWIEDZ