Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam!!

Mysza_Lublin
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2022, 19:38
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy

Witam!!

Post autor: Mysza_Lublin » 31 paź 2022, 19:55

Cześć.
Witam z Lublina. Bycie kierowcą jednośladów zaczynałam od M-72 (bez kosza!!). Potem była Honda CB250 i Suzuki GS 550. Równolegle przez kilka lat byłam najszczęśliwszą pasażerką najpierw Florydy, a potem Californii EV 1100. Niestety, ta podróż już się zakończyła - odszedł na zawsze mój mąż, zza pleców którego tyle lat oglądałam świat. Teraz sama spróbuję swoich sił na Florydzie po customie.
Mam nadzieję, że dam radę grymaśnej skrzyni biegów i liczę na wasze wsparcie;)
Mysza_Lublin
______________________________
M_72 --> Honda CB250 --> Suzuki GS550 (1981) + Florida

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Witam!!

Post autor: adamigo » 31 paź 2022, 21:32

Cześć, Mysza. Dobrze Cię Twój mąż woził, że Ci sentyment pozostał - mi do mojej lubej pozostał uraz za podawanie parametrów każdego zakrętu poddawanego wnikliwej analizie zza moich pleców. Przez dwa tygodnie cięgiem...
Flo to łagodny zwirz, a dla kobitki już co-nieco otrzaskanej nie powinien być żadną tam zmorą - do skrzyni można się przyzwyczaić, zresztą jak i do żoninych pomysłów. Niektórych przynajmniej. No i zdaje się, że ze dwie takie makiny już tu na forum są, więc wspólnymi siłami może jakoś damy radę ją utrzymać w stanie jezdnym. O ile wspomniany custom nie zaszedł w groźne rejony:) Szerokości!
adamigo otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
Mysza_Lublin
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Awatar użytkownika
OJ!
Posty: 17
Rejestracja: 22 wrz 2019, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Witam!!

Post autor: OJ! » 01 lis 2022, 18:32

Mysza_Lublin pisze:
31 paź 2022, 19:55
Cześć.
Witam z Lublina. Bycie kierowcą jednośladów zaczynałam od M-72 (bez kosza!!). Potem była Honda CB250 i Suzuki GS 550. Równolegle przez kilka lat byłam najszczęśliwszą pasażerką najpierw Florydy, a potem Californii EV 1100. Niestety, ta podróż już się zakończyła - odszedł na zawsze mój mąż, zza pleców którego tyle lat oglądałam świat. Teraz sama spróbuję swoich sił na Florydzie po customie.
Mam nadzieję, że dam radę grymaśnej skrzyni biegów i liczę na wasze wsparcie;)
Hej, hej miło Cię tu widzieć, witamy serdecznie na forum :) Fajna droga motocyklowa, jestem pewna, że decyzja o kontynuowania drogi z MG przyniesie Ci wiele dobrych chwil. Dasz radę, a Guzziści są życzliwi i chętnie doradzą, podpowiedzą. Do zobaczenia na zlotach/spotkaniach MG :)

Ola
2011 Nevada Aquila Nera -> V7 III Rough -> V7 850 Stone

Marek Krupa
Posty: 673
Rejestracja: 19 wrz 2019, 22:03
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Witam!!

Post autor: Marek Krupa » 01 lis 2022, 19:32

Super, że masz wolę walki. Super, że przyszłość budujesz na pozytywnych wspomnieniach- tak trzymać jam Ci to mówię jako dziadek toczący się na dwóch kołach od +50 lat.
Dla ułatwień na nowej drodze nawiąż kontakty z guziorami z okolicy. Ja z mechaników polecam Cykora z Łańcuta.

KoGutek
Posty: 225
Rejestracja: 08 wrz 2020, 09:21
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Witam!!

Post autor: KoGutek » 02 lis 2022, 13:31

Sam jeżdżę na Florydzie V65 i przyznam, że skrzynia biegów to nie jest jej najszczęśliwsza część.
Trzeba się po prostu przyzwyczaić. Choć to, że da się luz ustawić między każdym biegiem jest akurat dla mnie fajną rzeczą :D
KoGutek jeździ na: MG Florida v65

jachu
Posty: 146
Rejestracja: 03 lut 2018, 19:30
Lokalizacja: Kaszuby/Pomorze/Trójmiasto
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Witam!!

Post autor: jachu » 03 lis 2022, 12:51

Hej Myszo,

dobrze Cię tu widzieć :-) Florcia da Ci dużo radości. Pytaj Irka ze Złotowa (czyli na forum ~imola_i_inne ), on przewiezie Cię przez wszystkie rafy i pułapki tego modelu. Dużo ich chyba nie ma, bo Irek na swojej Florze jeździ non stop, widzieliśmy się w ostatni weekend na spotkaniu pomorskiego chapteru.
Do zobaczenia, Myszo, na klubowej Wigilii...
jachu otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
Mysza_Lublin
jachu
.........................
jest V7 III Night Pack i V85TT
był V7 III Stone
była Nevada Classic 750 IE

Mysza_Lublin
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2022, 19:38
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy

Re: Witam!!

Post autor: Mysza_Lublin » 04 lis 2022, 12:32

OJ! pisze:
01 lis 2022, 18:32
Mysza_Lublin pisze:
31 paź 2022, 19:55
Cześć.
Witam z Lublina. Bycie kierowcą jednośladów zaczynałam od M-72 (bez kosza!!). Potem była Honda CB250 i Suzuki GS 550. Równolegle przez kilka lat byłam najszczęśliwszą pasażerką najpierw Florydy, a potem Californii EV 1100. Niestety, ta podróż już się zakończyła - odszedł na zawsze mój mąż, zza pleców którego tyle lat oglądałam świat. Teraz sama spróbuję swoich sił na Florydzie po customie.
Mam nadzieję, że dam radę grymaśnej skrzyni biegów i liczę na wasze wsparcie;)
Hej, hej miło Cię tu widzieć, witamy serdecznie na forum :) Fajna droga motocyklowa, jestem pewna, że decyzja o kontynuowania drogi z MG przyniesie Ci wiele dobrych chwil. Dasz radę, a Guzziści są życzliwi i chętnie doradzą, podpowiedzą. Do zobaczenia na zlotach/spotkaniach MG :)

Ola
Dzięki Olu! Fajnie, że jesteś, pewniej się czuję, jak jest tu ktoś, kogo znam:)
Mysza_Lublin
______________________________
M_72 --> Honda CB250 --> Suzuki GS550 (1981) + Florida

Mysza_Lublin
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2022, 19:38
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy

Re: Witam!!

Post autor: Mysza_Lublin » 04 lis 2022, 12:36

KoGutek pisze:
02 lis 2022, 13:31
Sam jeżdżę na Florydzie V65 i przyznam, że skrzynia biegów to nie jest jej najszczęśliwsza część.
Trzeba się po prostu przyzwyczaić. Choć to, że da się luz ustawić między każdym biegiem jest akurat dla mnie fajną rzeczą :D
Tej sztuczki jeszcze nie znam, ale skorzystam, brzmi, jakby było przydatne:)))
Mysza_Lublin
______________________________
M_72 --> Honda CB250 --> Suzuki GS550 (1981) + Florida

Mysza_Lublin
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2022, 19:38
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy

Re: Witam!!

Post autor: Mysza_Lublin » 04 lis 2022, 12:41

Marek Krupa pisze:
01 lis 2022, 19:32
Super, że masz wolę walki. Super, że przyszłość budujesz na pozytywnych wspomnieniach- tak trzymać jam Ci to mówię jako dziadek toczący się na dwóch kołach od +50 lat.
Dla ułatwień na nowej drodze nawiąż kontakty z guziorami z okolicy. Ja z mechaników polecam Cykora z Łańcuta.
Do Łańcuta trochę daleko mam, ale na szczęście mechanik to nie problem - mój mąż miał wielu kolegów, którzy teraz ratują mi życie - w zakresie motocykli, ale nie tylko - wszystkie kosiarki po śmierci Wodza strzeliły focha, auto przestało palić, liście powłaziły do rynien... Bez chłopaków nie dałabym sobie rady. Nie wiedziałam, że ludzie mogą być tak dobrzy. Mam mega dług do spłacenia:)
Mysza_Lublin
______________________________
M_72 --> Honda CB250 --> Suzuki GS550 (1981) + Florida

Marek Krupa
Posty: 673
Rejestracja: 19 wrz 2019, 22:03
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Witam!!

Post autor: Marek Krupa » 06 lis 2022, 08:09

Super, że są jeszcze tacy faceci. Moja rada przed zimą. Z wszystkich kosiarek, kos i podobnych wylej paliwo , a zapalone silniki niech wypalą wszystko z gaźników. Gucia polecam przepalać co dwa tygodnie. Bez tych zabiegów przy naszym obecnym paliwie na wiosnę będziesz miała powtórkę z rozrywki.

ODPOWIEDZ