Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Cześć wszystkim!

Szach
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2022, 20:36
Lokalizacja: Kraków

Cześć wszystkim!

Post autor: Szach » 17 paź 2022, 20:42

Chciałem się z wszystkimi serdecznie przywitać.
Na imię mam Piotrek i jestem z Krakowa.

Co prawda nie jestem posiadaczem Moto Guzzi, jeszcze.
Dopiero noszę się z zamiarem zakupu i mam nadzieję że to forum pomoże podjąć mi w tym decyzję.

Obecnie mam Harley-a Xl1200C z 2004 roku na gaźniku i tak samo kocham co i nienawidzę, jak bym miał rozdwojenie jaźni.

Chce coś co przykuwa mniej uwagi ale ma to coś. Poza tym chciałbym żeby było bardziej nowoczesne, kulturalne i ekonomiczne.

Na ten moment wybór padł na nowy v7 850. Można to traktować jak motocykl do jazdy na co dzień bez obawy że dostanę kartę stałego klienta do serwisu?
H-D XL1200C 2004

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: adamigo » 17 paź 2022, 21:26

Kolego. Ostatnio wybrałem się na małą operacyjkę do dochtora. Pytam: "po wszystkim, będzie bolało?" Na co odpowiedziano mi "nie więcej niż boli teraz". I to jest moja odpowiedź na Twoje obawy o kartę klienta:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

aquila2
Posty: 70
Rejestracja: 10 lut 2018, 04:35
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: aquila2 » 19 paź 2022, 02:57

"...przejdą lata i wieki przeminą..." tyle czasu musi upłynąć aby doświadczyć,że jeśli nic nie boli to kiepsko- bo nie żyjesz.Wracając do operatora ;to nie odpowiedź wymaga zastanowienia tylko pytanie a do HD i guziołka to nie marka robi różnicę tylko krajowy poziom techniczny no i finansowy też.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ