Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Reaktywacja

Yorick
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2022, 20:36
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Reaktywacja

Post autor: Yorick » 08 kwie 2022, 20:54

Dzień dobry wszystkim,
Pisywałem dawno temu (i raczej rzadko) na 'starym' Gutkowym forum. Parę lat zajęło mi aby się ponownie zarejestrować na obecnym forum, ale przecież życiowych decyzji nie można podejmować pochopnie ;-)
Reszta bez zmian: nadal Wrocław, nadal Nevada 750ie
Yorick

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Reaktywacja

Post autor: adamigo » 08 kwie 2022, 21:10

Witam, pamiętam, dziwię się że nadal Nevada... ale jak już gruntownie przemyślisz sprawy, to podejmiesz tą niepochopną decyzję i użyjesz kątówki z dużą tarczą, celem uwolnienia planety od kolejnego egzemplarza tej rozpaczliwej hybrydy...:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Awatar użytkownika
mruzzi
Posty: 58
Rejestracja: 02 lut 2018, 16:21
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Reaktywacja

Post autor: mruzzi » 10 kwie 2022, 19:33

Witaj znowu!
Jak masz zamiar Adama posłuchać, to polecam Unikat z Wrocławia. Kiedyś z nimi współpracowałem. I widziałem kilka fajnych Custom Gutków przez nich stworzonych. Według mnie, maja pojęcie. A jak nie tniesz, to nie tnij. Tobie ma być z tym dobrze, a nie Adamowi smiech3
mruzzi otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
kowaskirajd
V85TT i dobrze jest

Yorick
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2022, 20:36
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Reaktywacja

Post autor: Yorick » 16 kwie 2022, 13:04

Witam,
Z całym szacunkiem dla Adama, tym razem nie skorzystam z rady i nie użyję kątówki :-) Nevada miała być na 2-3 lata, a właśnie się zorientowałem, że służy mi już 9 rok. Chyba ją po prostu polubiłem. No i bardzo się przez te lata podciągnąłem z elektryki motocyklowej ;-)
Jeżeli chodzi o przeróbki, to dołożyłem jedynie deflektor, bo na samej oryginalnej szybie urywało mi głowę i regulowane klamki. I jak dla mnie jest OK.
Yorick otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
kowaskirajd

Marek Krupa
Posty: 673
Rejestracja: 19 wrz 2019, 22:03
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Reaktywacja

Post autor: Marek Krupa » 24 kwie 2022, 20:45

To się Newcia zasiedziała, a wpadła tylko na chwilę pożyczyć cukru. Spoko w życiu często tak bywa. Ważne, że Wam razem jest dobrze.

ODPOWIEDZ