Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

pozdrowienia z Sulejówka

chrupek
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2022, 20:05

pozdrowienia z Sulejówka

Post autor: chrupek » 02 kwie 2022, 08:07

Witam Szanowne Grono,

Dziękuję za przyjęcie do grupy. Od niedawna jestem właścicielem biało-czarnej Californii, którą wcześniej ujeżdżał Piotr z Bydgoszczy. To druga California w mojej historii.

Pozdrawiam z Sulejówka,

Marcin

Awatar użytkownika
mruzzi
Posty: 58
Rejestracja: 02 lut 2018, 16:21
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: pozdrowienia z Sulejówka

Post autor: mruzzi » 02 kwie 2022, 15:48

Cześć Marcin!
Gratuluję zakupu, moto znane. Sprzedawca też. W twoich okolicach mocna ekipa guzzistów, więc musisz się zintegrować.
we wtorek mamy klubowe spotkanie w Pizza i wino na Saskiej Kępie (godzina 19) Jak dasz radę to wpadaj skoczek2 skoczek2
V85TT i dobrze jest

PIRATBHW
Posty: 39
Rejestracja: 07 cze 2021, 15:10
Lokalizacja: Żyrardów
Podziękował: 1 raz

Re: pozdrowienia z Sulejówka

Post autor: PIRATBHW » 04 kwie 2022, 20:54

mruzzi pisze:
02 kwie 2022, 15:48
Cześć Marcin!
Gratuluję zakupu, moto znane. Sprzedawca też. W twoich okolicach mocna ekipa guzzistów, więc musisz się zintegrować.
we wtorek mamy klubowe spotkanie w Pizza i wino na Saskiej Kępie (godzina 19) Jak dasz radę to wpadaj skoczek2 skoczek2
Nie wiedziałem że w Wawie są jakieś spotkania guzistow :::o
W zeszłym sezonie w Wawie przelotem to widziałem guziaka może że 2 razy. Jedyne co słyszę to co za wynalazkiem sam jeżdżę 😂 Norge za popularny na polskich drogach nie jest

cynek
Posty: 105
Rejestracja: 05 lut 2018, 15:04
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: pozdrowienia z Sulejówka

Post autor: cynek » 04 kwie 2022, 21:57

PIRATBHW pisze:
04 kwie 2022, 20:54
Nie wiedziałem że w Wawie są jakieś spotkania guzistow :::o
W zeszłym sezonie w Wawie przelotem to widziałem guziaka może że 2 razy. Jedyne co słyszę to co za wynalazkiem sam jeżdżę 😂 Norge za popularny na polskich drogach nie jest
I tak ma pozostać :D

ODPOWIEDZ