Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Cześć tu Sławomir.

Rocco
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2021, 15:31

Cześć tu Sławomir.

Post autor: Rocco » 15 cze 2021, 17:01

Jestem Maciek,
poznałem niektórych z Was na torcie u Jacka rok temu. Od tamtej pory pandemia i los odwołały mi wszelkie grupowe MG spotkania, co oznacza, że trzeba je nadrobić tak szybko i często jak się da.
W kwestii MG - jeżdżę V7 III czarną i ją lubię.
Ostatnio założyłem doń szybę, przez co jest brzydsza i szybsza.
Szukałem nicku nawiązującego do włoskiej spuścizny kulturowej i wyszło mi że idealny to Rocco i nim będę się posługiwał.
Dzień dobry.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Cześć tu Sławomir.

Post autor: adamigo » 15 cze 2021, 21:36

Czołem, Sławorocco. Mieć MG to jedno, a lubieć je - o, to już nie każdemu się zdarza:) Marka robi się jakaś nieelitarna, mnóstwo luda tu dołącza ostatnimi czasy. Pewnie uboczne skutki korony. Już tam Luigi zadbał, żeby Was z tego wyleczyć. Dajcie sobie trochę czasu:>
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Marek Krupa
Posty: 673
Rejestracja: 19 wrz 2019, 22:03
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Cześć tu Sławomir.

Post autor: Marek Krupa » 15 cze 2021, 22:58

Adamingo, jeżeli nowe ludki będą same naprawiać Gucie, to będą długo i szczęśliwie jeździć. Zauważam błyskawiczny wzrost braku fachowców. Starzy odejdą na Cowida lub powikłania i całą sfera usług motoryzacyjnych skoczy cenowo w górę, a później i to nie pomoże. Następnie będzie zgodnie z oczekiwaniem obecnych księgowych, czyli zakup, wożenie na lawetach do serwisów, koniec gwarancji, złomowanie i następny nowy ćwierć produkt.

Hubi
Posty: 105
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:08
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Cześć tu Sławomir.

Post autor: Hubi » 22 cze 2021, 20:03

Wiele można przy Guciu ogarnąć samemu na szczęście. To wdzięczna maszynka do napraw. Szczególnie starsze big blocki
Griso 1100 popychacz

cynek
Posty: 105
Rejestracja: 05 lut 2018, 15:04
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Cześć tu Sławomir.

Post autor: cynek » 25 cze 2021, 10:07

Sła-wo-mir! Sła-wo-mir! :D
Witamy

ODPOWIEDZ