Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam z Pomorskiego

RedQuake
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2020, 21:50

Witam z Pomorskiego

Post autor: RedQuake » 01 paź 2020, 22:28

Witam... Nazywam się Michał i jestem z Człuchowa , aktualnie zastanawiam się nad V7 III STONE i poszukuje informacji o użytkowaniu tego modelu gdyż w necie pl jest bardzo mało opinii o tym motocyklu dlatego trafiłem na to forum. diab9 diab9 diab9 diab9

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Witam z Pomorskiego

Post autor: adamigo » 02 paź 2020, 00:40

Cześć kolego. Jest tu jeden użytkownik na bank , Fresu, ale dawno go nie było tu widać, może się odezwie. Sukcesów w poszukiwaniach życzę. Sam mogę cośkolwiek podpowiedzieć, ale pochwal się z czego się chcesz przesiąść, to wtedy będziemy wiuedzieć, czy masz się szykować do szoku cywilizacyjnego, i w którą stronę ten szok:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 410
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Witam z Pomorskiego

Post autor: zqubaniec » 02 paź 2020, 09:47

Czołgiem! Zacny sprzęcik.

jachu
Posty: 146
Rejestracja: 03 lut 2018, 19:30
Lokalizacja: Kaszuby/Pomorze/Trójmiasto
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Witam z Pomorskiego

Post autor: jachu » 02 paź 2020, 11:42

Cześć Kolego,

mam już drugiego V7 III Stone, w sumie przejechałem ok. 35 tysięcy km tą maszyną. Żeby nie zaśmiecać powitalni pytaniami o konkretny model, w zakładce "forum" znajdziesz wątek dotyczący V7 III Stone, albo sam załóż nowy i zadaj pytania. Tutaj jest grupa ludzi jeżdżąca trzecia generacją V7 i na pewno chętnie pomoże.
Poszczególne wersje (Stone, Special, Carbon, Rough, Racer) różnią się niewiele, mechanika ta sama.

Tymczasem pozdrawiam z Pomorza i powodzenia przy zakupie Gutka.

LwG
jachu
.........................
jest V7 III Night Pack i V85TT
był V7 III Stone
była Nevada Classic 750 IE

ODPOWIEDZ