Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam Wszystkich :)

Awatar użytkownika
Latino
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2020, 19:33

Witam Wszystkich :)

Post autor: Latino » 24 sie 2020, 00:26

Witam no i w końcu zawitalem na to forum :)
Ale zaczniemy od początku. Z motocyklami mam doczynienia juz od malego i całe życie towarzyszą mi do chwili obecnej. Człowiek dojrzewa przez wszyskie lata i z wiekiem ma coraz bardziej wysublimowany smak 😉. Byly jakies tam gpzty, sv ip. Aż w koncu poszedłem w klasyke i zacząłem ją od zephyra 750 na szprychach. Poza tym lubie klimaty cafe racer i został pod tym kątem lekko dłubnięty. Jest jeszce trx cafe i prawdziwy Angol ale nie bede się rozpisywał mam nadzieję że nadarzy się okazja na żywo poruszyć te tematy. I teraz sedno sprawy. Od zeszlego roku zacząłem kręcić temat z kumplem odnośnie motocykla moto guzzi którego sciagnał z USA . Jak go zobaczylem u niego w garażu powiedziałem sobie muszę go mieć !!! . Oczywiście spać nie mogłem przez niego. Nie wierzyłem że mi go nie sprzeda gdyż naprawde chciał go zostawić dla siebie a że ma wiele tematow zwiaznych z motocyklami i nie tylko nie miał czasu żeby go doprowadzić do stanu używalności i postanowił mi go sprzedać po starej znajomości. I tak stałem się szczęśliwym posiadaczem Morgan 3 Wheeler Moto Guzzi zrobionego przez firmę Triking 😉. Gutka mam zamiar rozebrać i go odświeżyć żeby cieszył oko i nie tylko. Jak co wrzuce jakieś fotki.

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 410
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: zqubaniec » 24 sie 2020, 08:08

Prawdziwe wejście smoka! Miło powitać takiego konesera.

Awatar użytkownika
tuczis
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2018, 20:53
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: tuczis » 24 sie 2020, 14:06

Witaj Krisu. Ładnie napisane.
tone-up

Awatar użytkownika
Sello
Posty: 339
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:44
Lokalizacja: Wagowo
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: Sello » 24 sie 2020, 15:53

LwG
V50 II, Galletto 192

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: adamigo » 24 sie 2020, 23:28

Trzykółki to raczej domena lewostronna. Czy Twoja jest koszerna, czy nie?
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Awatar użytkownika
Latino
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2020, 19:33

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: Latino » 26 sie 2020, 21:44

Dzieki za mile słowa. Tuczis musiałem cos o sobie wrzucić 😉. Dokładnie tak jak piszesz adamigo moja jest akurat taka koszerna.
Obrazek

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 410
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: zqubaniec » 27 sie 2020, 08:36

Mam nadzieję zobaczyć to kiedyś na żywo i może nawet usiąść w środku. Przedziwny wehikuł.

ODPOWIEDZ