Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Powitanie.

Mario B
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2020, 19:16
Podziękował: 2 razy

Powitanie.

Post autor: Mario B » 26 cze 2020, 20:29

Witam wszystkich fanów Moto Guzzi, nazywam się Mariusz Bonin, ksywa-Mario, mieszkam w małej wiosce Tarnowo k/ Piły na pograniczu woj. Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego, nie jestem niestety już ''młodym wilkiem'' ale zdrowie jeszcze dopisuje a moja poczciwa Florcia tzn Florida V65 z 1991 potrafi jeszcze jak na swoje lata wystawić ''pazurka''. Walczymy razem niezmiennie już od jedenastu lat i przyznałem jej tytuł mojego dośmiertnego motocykla .Bardzo bym prosił o kontakt kolegów ''Guziolów'' z okolic Piły . Jest mi bardzo miło że mogłem trafić do tak zaszczytnego grona fanów MG .

Pozdrawiam serdecznie - Mario.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Powitanie.

Post autor: adamigo » 27 cze 2020, 11:44

A toś wyskoczył. Na bank masz kogoś od małego bloku w okolicy, Aquila? Beznika? Imola? Odzywają się tu czasem. To my tu się kisimy w podgrupie mniejszych, co na palcach jednej ręki można nas policzyć, a Ty od lat w temacie, a niezrzeszony. Witam na pokładzie!

Zapytam jeszcze, czy Twoje Tarnowo ma jakiś związek z podpilską Tarnówką, bo stamtąd to mam znajomych, że hej!
adamigo otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
Mario B
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Awatar użytkownika
Witka
Posty: 116
Rejestracja: 02 lut 2018, 20:57
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Powitanie.

Post autor: Witka » 27 cze 2020, 19:51

W Pile Pasquale urzęduje przecież ;). W okolicy też są guzzisti i to z różnymi blokami smiech3
Witamy kolegę 8-)
MG Bellagio 2011 Aquila Nera ---> MG Nevada 2011 White Pearl ---> MG Nevada 2011 Aquila Nera ---> MG V7 III Carbon---> V7 850 Stone

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Powitanie.

Post autor: adamigo » 27 cze 2020, 22:43

Witka pisze:
27 cze 2020, 19:51
są guzzisti i to z różnymi blokami
I o czym tu gadać z kimś kto ma dajmy na to Norge, skądinąd zgrabne jeździdło - nawet znaczek na baku inny - i jak obroty falują, to też z innego powodu:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

jachu
Posty: 146
Rejestracja: 03 lut 2018, 19:30
Lokalizacja: Kaszuby/Pomorze/Trójmiasto
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Powitanie.

Post autor: jachu » 28 cze 2020, 11:02

Cześć Mario,
Wielkopolska bogata w Guzzistów zrzeszonych i pozaklubowych. W Zlotowie jest m.in. Irek (na forum nick imola.i.inne), który ma piękną Florydę.
Nawiązuj kontakty i do zobaczenia
LwG
jachu
.........................
jest V7 III Night Pack i V85TT
był V7 III Stone
była Nevada Classic 750 IE

Awatar użytkownika
Witka
Posty: 116
Rejestracja: 02 lut 2018, 20:57
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Powitanie.

Post autor: Witka » 28 cze 2020, 11:12

adamigo pisze:
27 cze 2020, 22:43
I o czym tu gadać z kimś kto ma dajmy na to Norge, skądinąd zgrabne jeździdło - nawet znaczek na baku inny - i jak obroty falują, to też z innego powodu:)
...aaa to rozumiem, że jak inny guzzista innym modelem jeździ, to nie ma już o czym gadać...(???) :o To po co spotkania MG, róbmy spotkania jedynie "blokami"... ;) ewentualnie rocznikami bo to też cuuuś innego smiech3
MG Bellagio 2011 Aquila Nera ---> MG Nevada 2011 White Pearl ---> MG Nevada 2011 Aquila Nera ---> MG V7 III Carbon---> V7 850 Stone

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Powitanie.

Post autor: adamigo » 28 cze 2020, 13:27

No jeśli odcedzimy tradycyjne samozachwyty jaką to my mamy wspaniałą markę i jacy to wyjątkowi jesteśmy w zalewie tandety, to jaki inny wspólny mianownik pozostanie...? Owszem owszem, jestem ekstremistą z typu tych co w rodzącej się epoce kolei żelaznej i elektryczności uparcie i manifestacyjnie obstawali przy koniu i nafcie, ale śmiem twierdzić, jeśli kolega się anonsuje że ma Florę lat jedenaście i daje jej dożywocie - kto wie, może i jemu ręce naftą ciągną:)
adamigo otrzymał(a) podziękowania za ten post od:
Mario B
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Mario B
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2020, 19:16
Podziękował: 2 razy

Re: Powitanie.

Post autor: Mario B » 02 lip 2020, 07:10

adamigo pisze:
27 cze 2020, 11:44
A toś wyskoczył. Na bank masz kogoś od małego bloku w okolicy, Aquila? Beznika? Imola? Odzywają się tu czasem. To my tu się kisimy w podgrupie mniejszych, co na palcach jednej ręki można nas policzyć, a Ty od lat w temacie, a niezrzeszony. Witam na pokładzie!

Zapytam jeszcze, czy Twoje Tarnowo ma jakiś związek z podpilską Tarnówką, bo stamtąd to mam znajomych, że hej!
Cześć
nie , do Tarnówki mam okło 50km, moje Tarnowo jest w okolicach Wałcza.

Pozdrawiam serdecznie

Mario B
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2020, 19:16
Podziękował: 2 razy

Re: Powitanie.

Post autor: Mario B » 02 lip 2020, 07:29

adamigo pisze:
28 cze 2020, 13:27
No jeśli odcedzimy tradycyjne samozachwyty jaką to my mamy wspaniałą markę i jacy to wyjątkowi jesteśmy w zalewie tandety, to jaki inny wspólny mianownik pozostanie...? Owszem owszem, jestem ekstremistą z typu tych co w rodzącej się epoce kolei żelaznej i elektryczności uparcie i manifestacyjnie obstawali przy koniu i nafcie, ale śmiem twierdzić, jeśli kolega się anonsuje że ma Florę lat jedenaście i daje jej dożywocie - kto wie, może i jemu ręce naftą ciągną:)
Cześć Kolego
wal śmiało, cyt. ''może i jemu ręce naftą ciągną:)'' , może chciałeś napisać że nie naftą a już piachem. Muszę powiedzieć że w tym momencie jesteś ''b miłym kolegą''.

Pozdrawiam Cię serdecznie i nie zapomnij że latka lecą i Tobie również.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1370
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Powitanie.

Post autor: adamigo » 02 lip 2020, 12:04

Mario, opanuj emocje i nie czytaj między wierszami, bo tam jest pusta przestrzeń, nic więcej. Ja jestem konserwa i jeśli ktoś dziś lata motocyklem prosto z lat wczesnego Andreottiego to zakładam, że pewnie podziela moje podejście. Mało tego - tęsknię za takimi na tym forum, tu miażdżąca większość po prostu wyskakuje z kasy i nabywa zabawkę. Te ręce dające naftą to był komplement, ale dla tych, co jeżdżą zabawkami - cóż, może był niezrozumiały. Suerte:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

ODPOWIEDZ