Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Dzień dobry!

virtoooz
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2019, 20:23
Podziękował: 1 raz

Dzień dobry!

Post autor: virtoooz » 29 sie 2019, 09:53

Cześć,
Jestem Michał i na początku miesiąca dołączyłem do grona miłośników Moto Guzzi (V7 Classic 2010). Jak do tej pory śmigam raczej wokół komina (Kwidzyn, pomorskie). Kilka lat temu w trakcie wizyty w rejonach Como zakochałem się w V7 i gdy pokonałem wszelkie przeciwności losu - mogę się przywitać! rad12
Do zobaczenia na trasie 😉 Obrazek

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 409
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: zqubaniec » 29 sie 2019, 12:33

Lewa! Do zoba.

jachu
Posty: 146
Rejestracja: 03 lut 2018, 19:30
Lokalizacja: Kaszuby/Pomorze/Trójmiasto
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Dzień dobry!

Post autor: jachu » 30 sie 2019, 11:50

Cześć Kolego,

rośnie nam trzódka V7 i do tego na Pomorzu! Super. Przepiękna, elegancka maszyna Ci się trafiła. Zadowolony?
W Twojej okolicy, w Grudziądzu śmiga mała Breva, a nieco dalej to oczywiście Golub-Dobrzyń i motocykle "spod dłuta" Pawła Przybysza.
Zapraszam na nasze spotkania, śledź zakładkę na forum, wkrótce kolejne - pod Łodzią. I dawaj znać, gdy będziesz bliżej 3city.
Pozdrawiam
jachu
.........................
jest V7 III Night Pack i V85TT
był V7 III Stone
była Nevada Classic 750 IE

virtoooz
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2019, 20:23
Podziękował: 1 raz

Re: Dzień dobry!

Post autor: virtoooz » 02 wrz 2019, 12:54

Oj zadowolony to mało powiedziane rad6 Niestety na spotkanie pod Łodzią się nie wyrobię ale z całą pewnością w przyszłym sezonie obowiązkowo się pojawię. Gdy tylko będę się kręcił w okolicach 3city dam znać chwilę wcześniej. rad13

ODPOWIEDZ