Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

moje uszanowanie

Awatar użytkownika
banan
Posty: 33
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:18
Lokalizacja: Wrocław
Otrzymał podziękowań: 1 raz

moje uszanowanie

Post autor: banan » 05 lut 2019, 11:21

Witam forumowiczów, wypada się oficjalnie przywitać. Mówią na mnie Banan i jestem z Wrocławia. W weekend wpłaciłem zaliczkę na wymarzonego "prawie nowego" Roamera. Nie widziałem jeszcze V9 na wrocławskich (ani żadnych innych) drogach, więc jaram się jak dziecko. Chorowałem na ten model od dłuższego czasu i po trzech latach latania na wysłużonym Virago (wkrótce będzie na sprzedaż gdyby ktoś potrzebował rad13 ) postanowiłem spełnić swoje małe marzenie o bardziej współczesnym motocyklu.

Do zobaczenia na trasie!

Obrazek
śmierć wrogom włoszczyzny

Awatar użytkownika
kowaskirajd
Posty: 85
Rejestracja: 03 lut 2018, 15:04
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: moje uszanowanie

Post autor: kowaskirajd » 05 lut 2019, 12:47

Witam i gratulacje ładny motorek.Pozdrowienia z Gdańska.Adam.
Była Nevada 750 ,Breva 1100 ,teraz jest V 7 lll Rough

Awatar użytkownika
Grum
Posty: 134
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:35
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: moje uszanowanie

Post autor: Grum » 05 lut 2019, 12:55

Siemanko i na zlot zapraszanko!

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: moje uszanowanie

Post autor: adamigo » 05 lut 2019, 19:33

No kolego, widzę, że lubisz rozczarowania:)
Kupując nowy traktor nie możesz oczekiwać, że będzie latał lepiej niż jakieś audi dwudziestoletnie tylko dlatego, że jest młodszy:)

Już tam Luigi na pewno zapomniał włożyć smaru w łożyska w główce albo inny Gianfranco właśnie pisał do swej lubej więc nie zważał jak tam proces utwardzania krrzywek przebiega - no dowiesz się z czasem więcej, ba, pokochasz ten motor, pewien jestem, ale jak nie ma żon bez wad, tak i tu, ważyłbym słowa co do "bardziej współczesnego motocykla":)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Awatar użytkownika
banan
Posty: 33
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:18
Lokalizacja: Wrocław
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: moje uszanowanie

Post autor: banan » 05 lut 2019, 22:48

Mam nadzieję, że straszenie niską jakością MG to tylko osobliwa forma powitania nowych użytkowników. Fakt, nie mam pojęcia w co się ładuję i jakich problemów się spodziewać po włoskim motocyklu. Na szczęście przez dwa lata przed mniej i bardziej ukrytymi wadami będzie mnie chronić gwarancja i rękojmia. Na wypadek gdyby utajona wada postanowiła się ujawnić w formie odpadniętego na autostradzie koła mam też całkiem niezłą polisę na życie.

rad12
śmierć wrogom włoszczyzny

Awatar użytkownika
jackdruid
Posty: 179
Rejestracja: 02 lut 2018, 17:08
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: moje uszanowanie

Post autor: jackdruid » 06 lut 2019, 05:46

adamigo pisze:
05 lut 2019, 19:33
No kolego, widzę, że lubisz rozczarowania:)
Kupując nowy traktor nie możesz oczekiwać, że będzie latał lepiej niż jakieś audi dwudziestoletnie tylko dlatego, że jest młodszy:)

Już tam Luigi na pewno zapomniał włożyć smaru w łożyska w główce albo inny Gianfranco właśnie pisał do swej lubej więc nie zważał jak tam proces utwardzania krrzywek przebiega - no dowiesz się z czasem więcej, ba, pokochasz ten motor, pewien jestem, ale jak nie ma żon bez wad, tak i tu, ważyłbym słowa co do "bardziej współczesnego motocykla":)
Nie słuchaj Adama , słynie z czarnego , angielskiego humoru diab8 , "będziesz Pan zadowolony " ;)

jachu
Posty: 146
Rejestracja: 03 lut 2018, 19:30
Lokalizacja: Kaszuby/Pomorze/Trójmiasto
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: moje uszanowanie

Post autor: jachu » 06 lut 2019, 11:39

Cześć,
będziesz miał dużo radości z V9, a przesiadkę z Virago odczujesz in plus tylko. Fajnie, że dołączasz do grona Guzzistów.
Do zobaczenia
jachu
.........................
jest V7 III Night Pack i V85TT
był V7 III Stone
była Nevada Classic 750 IE

markali
Posty: 304
Rejestracja: 06 maja 2018, 07:37
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: moje uszanowanie

Post autor: markali » 06 lut 2019, 15:57

Cześć! Fajny sprzęt! Udanego sezonu życzę!

peefjot
Posty: 16
Rejestracja: 25 gru 2018, 10:30
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: moje uszanowanie

Post autor: peefjot » 06 lut 2019, 17:14

Gratuluję wyboru. Gutek to jednak pewien prestiż, świadectwo gustu posiadacza. Niedawno też dojrzałem i kupiłem. Ma przejechane 90 tys. z hakiem i jest w niezłej kondycji. Da się? Da się. Co prawda w pakiecie z motocyklem dostałem dwa pudła części wymontowanych i nie wyrzuconych przez poprzednich właścicieli. Jakieś zawory, kilka regulatorów napięcia itp. Widać o gutka trzeba dbać żeby mieć.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: moje uszanowanie

Post autor: adamigo » 06 lut 2019, 19:28

peefjot pisze:
06 lut 2019, 17:14
dwa pudła części wymontowanych i nie wyrzuconych przez poprzednich właścicieli. Jakieś zawory, kilka regulatorów napięcia itp. Widać o gutka trzeba dbać żeby mieć.
No przecież mówię, łożyska główki, wałek rozrządu...:>
Ale też mówię, że kolega pokocha makinę.
Jak niedoskonałą żonę:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

ODPOWIEDZ