Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam Wszystkich :)

Iras
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2018, 21:22
Lokalizacja: Bielsko Biała

Witam Wszystkich :)

Post autor: Iras » 12 gru 2018, 14:49

Cześć,
Jestem Iras z Bielska Białej.
Dwa dni temu ("prezent na gwiazdkę sobie sprawiłem" ) stałem się Szczęśliwym posiadaczem MG Eldorado :) i jest mi bardzo miło z faktu przynależności do Fanclubu miłośników marki Moto Guzzi .
Moto jaki kupiłem to Eldorado z 2015 r. ...z przebiegiem 1420km . Pełna książka , jeden właściciel...innymi słowy cieszę się jak mały chłopiec . :)
Nie dalej jak jutro Panowie z Serwisu Tychy zabierają moje cudo na pełny serwis - przegląd ...standard - oleje filtry , kardan i wszelkie inne czynności związane z właściwym funkcjonowaniem Gutka.
Planuję dokupić oryginalne kufry-sakwy do tego cacka , gmol , ślizgi na kapy głowic no i może małą szybę...(jak patrzę na kwotę za to wszystko to włosy staja mi nawet tam gdzie ich nie ma ) i ma być piękny :)
Nie jest to mój pierwszy w życiu motocykl, ale pierwszy Gutek i zdecydowanie chcę się z nim na dłużej zaprzyjaźnić.
Mam nadzieję , że na wiosnę zawitam na zlotach tej marki i miło mi będzie poznać tak zacne grono fanów .
Pozdrawiam,
Załączniki
20181210_233004.jpg
Cudo Irasa
20181210_233004.jpg (75.52 KiB) Przejrzano 3644 razy

marszal
Posty: 28
Rejestracja: 15 paź 2018, 13:09
Lokalizacja: WLKP

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: marszal » 12 gru 2018, 14:59

Witaj!

maszyna ogień! Prezentuje się świetnie!
marszal - Breva V1100

Iras
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2018, 21:22
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: Iras » 12 gru 2018, 15:02

Dziękuję :)
Miałem kilkanaście różnych motocykli w swoim życiu ale Gutek cieszy mnie najbardziej :)

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: adamigo » 12 gru 2018, 19:16

Na zdjęciu widać, że coś kapie z motoru, pewnikiem chrom:) Nie moja liga, ale witam kolegę, życzę żeby produkt z górnej bądź co bądź półki służył przy minimalnych nakładach , bo wiesz, szyba to szyba, ale z takim przebiegiem to choroby wieku dziecięcego jeszcze przed Tobą:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

markali
Posty: 304
Rejestracja: 06 maja 2018, 07:37
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: markali » 12 gru 2018, 22:11

Cześć! Fajna maszyna! Zadowolenia z motocykla i wielu udanych wyjazdów życzę!

Iras
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2018, 21:22
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: Iras » 12 gru 2018, 22:35

Choroby wieku dzieciecego ?
To moze koledzy mnie troszke uswiadomia....co moze spotkac MG Eldorado...
Mialem wloszczyzne ....Aprilia Caponord ETV 1000, Ducati Monster 1100 wiec wiem ze elektronika to nie najmocniejsza strona wloskich sprzetow i nalezy jej poswiecic wiecej uwagi.
Jesli chodzi o strone mechaniczna ...coz , pelny serwis olejowy co 6000km to standard dla mnie.
Ja wychodze z zalozenia "jak dbasz tak masz" ....a wloskie sprzety wymagaja specjalnej troski i jestem tego swiadomy.
Czas pokaze jak Eldorado bedzie sie sprawowalo.... 😁, jednak jestem dobrej mysli.

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: adamigo » 13 gru 2018, 01:02

Dobrej myśli to być trzeba, inaczej nie ma po co wsiadać na włocha:)
Nie znam żadnej przypadłości Twojego modiela, ale po prostu znając życie i podejście tych wszystkich Luigi i Gianfrancos w fabryce... W Dnieprach ponoć można było znaleźć pety w misce, tu z kolei ponoć bywa, że NIE znajdziesz smaru w łożyskach główki:) Ale to uwaga ogólna o Mandello, nie o modelu. W każdym razie
Niech pani unika wilgoci,
Niech pani się czasem nie kąpie,
Niech pani nie siada przy pompie,
Niech pani deszczu unika,
Niech pani nie pływa w strumykach,
Niech pani wody nie pija,
Niech pani kałuże omija,
Niech pani nie myje się z rana,
Niech pani, pani kochana,
Na siebie chucha i dmucha,
Bo pani musi być sucha!”
Ostatnio zmieniony 13 gru 2018, 18:52 przez adamigo, łącznie zmieniany 1 raz.
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

dera

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: dera » 13 gru 2018, 06:26

Iras pisze:
12 gru 2018, 22:35
Choroby wieku dzieciecego ?
To moze koledzy mnie troszke uswiadomia....co moze spotkac MG Eldorado...
Adam jest po prostu zazdrosny, że masz taki ładny, nowy i duży motor :-)

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 409
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: zqubaniec » 13 gru 2018, 08:26

Faktem jest, że właściwie nie słyszałem o jakiś szczególnych awariach tej serii 'californi' w przeciwieństwie do Stelvio czy Norge. Ale może po prostu nie trafiłem na zadne pogłoski.

Iras
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2018, 21:22
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: Iras » 13 gru 2018, 10:54

....Kolego Adamie :)
...czytając post - Twoją odpowiedź ...wierszem...jestem pod wrażeniem...bardzo podobał mi się ten "komentarz" ...pierwsza liga :)
Miło mi będzie spotkać się z Wami - fanami na wiosnę na którymś ze zlotów.
Dziś sprzęt został zabrany do Serwisu w Tychach ...i będzie miał zrobiony kompletny przegląd olejowo - smarny (zgodnie z sugestiami) celem uniknięcia niespodzianek na drodze...robię rocznie ok 12 do 14 tyś km , więc trza o sprzęta zadbać :)
Wszystkie firmy mają jakieś niedoróbki , w każdej marce się to zdarza...najważniejsze żeby o tym wiedzieć .
Panowie z Tychów widać , że mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie z obsługą MG więc dadzą radę .
Pozdrawiam,
Iras

ODPOWIEDZ