Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów Moto Guzzi.

Hardal
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów Moto Guzzi.

Post autor: Hardal » 03 lis 2018, 20:38

Cześć,
mam na imię Arek, mam 44 lata i od kilku sezonów jeżdżę Moto Guzzi Norge 1200, którym zdążyłem objechać nasz piękny kraj oraz zwiedzić Białoruś i Litwę. Pozdrowionka dla wszystkich wielbicieli tej marki :-)

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Witam serdecznie wszystkich klubowiczów Moto Guzzi.

Post autor: adamigo » 04 lis 2018, 23:02

Pozdrawiam i ja - śliczne kierunki wakacyjne, choć pewnie nie dla każdego. No, w naszych latkach(rówieśnicy) w zasadzie bariery językowej nie powinno się tam zaznać - ale z drugiej strony to my chyba zaniżamy tu średnią wieku:>
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Hardal
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01

Re: Witam serdecznie wszystkich klubowiczów Moto Guzzi.

Post autor: Hardal » 05 lis 2018, 18:10

Dokładnie, zarówno na Białorusi jak i na Litwie porozumiewałem się po polsku i rosyjsku. W obu krajach jest sporo Polaków, szczególnie miło wspominam małe miasteczko na Litwie o nazwie Ejszyszki (tuż przy granicy z Białorusią), które w większości składa się z mieszkańców posiadających polskie korzenie, mówiących bardzo dobrze po polsku i kultywujących nasze obyczaje. Wraz z kolegami nagraliśmy filmik z tej wyprawy, jeśli ktoś z szanownego grona chciałby go obejrzeć to mogę zamieść linka, może zainspiruje do podobnych wypraw w tamte okolice. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Witam serdecznie wszystkich klubowiczów Moto Guzzi.

Post autor: adamigo » 05 lis 2018, 19:22

Wieszaj wieszaj, nie krępuj się. Ile można oglądać winkle na Stelvio:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Hardal
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01

Re: Witam serdecznie wszystkich klubowiczów Moto Guzzi.

Post autor: Hardal » 05 lis 2018, 20:13

Postanowiłem na razie wstrzymać się z tym linkiem, wkrótce zamieszczę inny w formie reportażu :)

ODPOWIEDZ