Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: adamigo » 19 paź 2018, 22:55

Pewnie szatkownica do produkcji kiszonej kapusty, jesień idzie, jakieś Falcone by się zdało:>
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

Awatar użytkownika
Alek Falcone
Posty: 64
Rejestracja: 05 lut 2018, 09:27

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: Alek Falcone » 22 paź 2018, 09:58

Popieram. Falcone to młockarnia i szatkownica w jednym. 500cm3 w jednym lezącym cylindrze, palona z odprężnika (uwaga na nogę!), biegi pod hamulcem, hamulec pod biegami, 12 tarcz sprzęgłowych, sitko zamiast filtra oleju, koło zamachowe kilka kg, jeszcze łańcuch...crazy motór.

Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 14
Rejestracja: 05 lut 2018, 07:15
Lokalizacja: Cieszkowo Stare

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: Grzechu » 23 paź 2018, 07:15

Witaj KrzysiekLub :)

Od małego, choć latek nie mam za wiele, zakochany jestem w motocyklach retro. Uwielbiam weterany, więc Falcone byłoby idealne. Kiedyś nas kolega Jacek wpadł takim ROTOR. Wolne obrony na jałowym tej krajalnicy można było liczyć :) Piękny chód. To drugie marzenie. Pierwsze to 1000s w pięknym czarno zielonym malowaniu. Wiem, że to dwa światy, dwa skrajne Gucie ale piękne skrajne motocykle TO JE TO :). Pozdrawiam

ODPOWIEDZ