Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Dzień Dobry z Lubelszczyzny

KrzysiekLub
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2018, 19:39

Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: KrzysiekLub » 17 paź 2018, 19:17

Witam,
jestem Krzysiek 34 lata i jestem z małej miejscowości na Lubelszczyźnie niedaleko Puław. Obecnie Moto Guzzi V 10 Centauro.
Dawniej BMW R 1100 GS/Moto Guzzi V 35/Moto Guzzi Spada Sp3. Wyrażam chęć przynależności do MGCP.
V10 Centauro.jpg
V10 Centauro.jpg (363.81 KiB) Przejrzano 3188 razy

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: adamigo » 17 paź 2018, 20:09

Łoł, to nieczęsty widok. No i nie mów, że ten kloc daje więcej frajdy niż V35:)
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

KrzysiekLub
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2018, 19:39

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: KrzysiekLub » 17 paź 2018, 20:56

V 10 prostuje nadgarstki skutecznie:) Zarazem jest „fit” bardziej niż BMW.
A teraz powiem poważnie. Gdy siądę sobie przed tym motocyklem w garażu i popatrzę na niego jestem pełen podziwu jak w 1999 roku był zbudowany motocykl. Hamulce, zawieszenie, amor skrętu wtrysk, rama...jestem pełen szacunku dla wykonawcy motocykla. A poza tym gdy byłem w liceum miałem nad łóżkiem plakat V10. Inni mieli GSXr- y...Coś w tym musiało być.

Awatar użytkownika
Grum
Posty: 134
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:35
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: Grum » 17 paź 2018, 22:47

Witaj i szacun...
Ja nie miałem odwagi go kupić.
Bedziesz Pan jak prezes...

pj1000
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2018, 11:47

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: pj1000 » 18 paź 2018, 08:19

Cześć ,historia z plakatem fajna.Jestem z Lublina,mamy tu i w okolicy taką wesołą gromadkę,więc chętnie ją powiększymy.A w Kazimierzu i być może Twojej okolicy byłem wczoraj na swoim kalafiorze EV.Daj znać na priv,albo zadzwoń.Piotrek 509206202

Awatar użytkownika
zqubaniec
Posty: 409
Rejestracja: 02 lut 2018, 12:53
Lokalizacja: pomorze
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: zqubaniec » 18 paź 2018, 08:30

Znakomity dorobek. Centauro z pewnością ma coś w sobie, skoro podoba się mnie, gdzie to nie moje klimaty. No a z takim dorobkiem MG, to w lektyce będziesz niesiony na uroczyste przystąpienie do klubu :D

jachu
Posty: 146
Rejestracja: 03 lut 2018, 19:30
Lokalizacja: Kaszuby/Pomorze/Trójmiasto
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: jachu » 18 paź 2018, 19:43

Salve!
Jak Tyś się uchował w konspiracji z takim koneserskim taborem? :o
Przyjeżdżaj na spotkania, poznawaj Guzzistów, a wtedy trzeba będzie zrobić listę kolejkową wśród chętnych na wprowadzenie Cię do MGCP diab12
jachu
.........................
jest V7 III Night Pack i V85TT
był V7 III Stone
była Nevada Classic 750 IE

KrzysiekLub
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2018, 19:39

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: KrzysiekLub » 19 paź 2018, 06:37

Witam wszystkich,
Dzięki za ciepłe przyjęcie. Nie spodziewałam się tak szerokiego odzewu. Zakamuflowanym pasjonatem marki jestem już od paru ładnych lat. Jednocześnie obserwowałem forum, czytałem komentarze, oglądałem Wasze zloty i już mniej więcej mam w głowie poukładane „kto jest kto”.
Do tego ukrywania się jak to ujął kolega „jachu” zmusiła mnie proza życia. Pracę mam taką że w miesiącu tylko tydzień czasu jestem w domu. Trzy tygodnie w świecie. Więc uczestnictwo było by bardzo ograniczone. No ale taka sytuacja potrwa tylko do lutego. Pracę będę miał na miejscu więc teraz czas na realizację pasji. Oczywiści liczę na kolegów z Lubelszczyzny bo zauważyłem, że jest tu grupa pasjonatów marki.
Nie będę ukrywał, że centek został kupiony sercem bez udziału rozumu. Nie analizowałem, nie czytałem więcej niż wcześniej o nim wiedziałem. Ale powiedzmy sobie szczerze, gdybyśmy używali rozumu przy kupnie dwóch kółek spotykali byśmy się teraz na forum suzuki gs 500.
Jak mi zacznie drenować kieszeń pojadę do Mandello z czarnym szprajem i wyrażę swoje niezadowolenie na czerwonej bramie obok orła diab3 . Obecnie jestem w nim mocno zakochany.

Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 14
Rejestracja: 05 lut 2018, 07:15
Lokalizacja: Cieszkowo Stare

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: Grzechu » 19 paź 2018, 07:34

Witaj kolego,

Jak to dobrze wszyscy wiemy Guzzi to ciężko uleczalna choroba. Mimo swoich, powiedźmy to, małych dolegliwości mają w sobie coś. Kto spróbuje raz zawsze będzie do tego wracał. Swoją drogą jeśli dobrze kojarzę ten model był on kupiony z Elbląga a potem trafił na spory serwis ( eksploatacja) do kolego Pawła z Golubia. Jeśli będziesz chciał się dowiedzieć czegoś więcej o tym Centku to musisz się z nim skontaktować. PS. Piękna maszyna. Ja latam obecnie na Kalafiorze ale od dłuższego czasu chodzi mi po głowie zmiana na bardziej charakterne Guzzi. Powodzenia. :)

KrzysiekLub
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2018, 19:39

Re: Dzień Dobry z Lubelszczyzny

Post autor: KrzysiekLub » 19 paź 2018, 22:33

Cześć Grzegorzu,

Nie nie te dwa centki nie mają ze sobą nic wspólnego. Są łudząco podobne jednak jest parę różnic (tu carbon, tu lafranconi, logo na bloku silnika na drugim brak, itd.). Poza tym jestem pierwszym właścicielem w kraju.
A tak przy okazji podziel się co bardziej charakternego gutkowego chodzi ci po głowie?

ODPOWIEDZ