Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Cześć Gutkowcy

PiotrekGUZZI
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2018, 22:38

Cześć Gutkowcy

Post autor: PiotrekGUZZI » 09 maja 2018, 23:21

Nowe forum... więc jeszcze raz... Witam wszystkich entuzjastów marki Moto Guzzi :)

Mam na imię Piotr, już dziesięć lat mija od kiedy zaczęła się moja przygoda z tą zacną marką. Zacząłem ją od małego bloku, później były większe Gutki, było także Ducati i znowu mały blok. Widać albo dorosłem do małej pojemności albo z wiekiem robię się leniwy i nie chce mi się już szarpać z opasłym i (dla mnie) przyciężkim (ponad)litrem. Tak czy siak, im dłużej użytkuję motocykle z pod znaku orła i im więcej przy nich pracuję, tym bardziej jestem zakochany w tych maszynach i ich rozwiązaniach technicznych. Na starym forum spędziłem z wami trochę czasu, kilku Guzzistów poznałem osobiście na zlotach lub na innych imprezach motocyklowych. Mam nadzieję, że i w tym roku będzie okazja spotkać się na zlocie. Do zobaczenia :)
Piotrek

Norgemus
Posty: 66
Rejestracja: 02 lut 2018, 11:02
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Cześć Gutkowcy

Post autor: Norgemus » 09 maja 2018, 23:27

Zatem do zobaczenia w Suścu.

markali
Posty: 305
Rejestracja: 06 maja 2018, 07:37
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Cześć Gutkowcy

Post autor: markali » 12 maja 2018, 17:39

Cześć Piotrek. Kolejnych wielu lat zadowolenia z MG i udanego sezonu życzę!

Awatar użytkownika
adamigo
Posty: 1368
Rejestracja: 01 lut 2018, 20:15
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Cześć Gutkowcy

Post autor: adamigo » 13 maja 2018, 20:55

Tak trzymaj miszczu - mały blok to jest kwintesencja smaku, która zdarza sie raz na sto lat.
V50II, V50D, Nevada Orrible 750, NTX 650

ODPOWIEDZ