Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam z Wesołej

^Fresu__STARE

Witam z Wesołej

Post autor: ^Fresu__STARE » 18 lut 2012, 09:57

Wszystko wskazuje na to, że dogadałem się z Panem Adamem z Gdańska i zostanę właścicielem tej oto Moto Guzzi Nevady: rad13

Obrazek

Obrazek

Tym samym chyba mogę zgłosić akces do Klubu. Zatem kilka słów o mnie: mam na imię Paweł i jestem z Wesołej. W tym roku stuka mi 40-ka i postanowiłem - tak jak wielu z Was - zrealizować marzenia. rad13 Był też inny powód: na początku myślałem o skuterze na posiadane prawko kat B - po to by dojeżdżać taniej i w "przyjemnych okolicznościach przyrody" do pracy. Niemniej po rozpoznaniu dogłębnym tematu okazało się to bez sensu (głównie z uwagi na skutki prawno - finansowe nielegalnego odblokowywania skutera) i oczy zwróciłem w kierunku "dorosłego" motoru. W listopadzie ubiegłego roku zrobiłem po 20 latach za kółkiem prawko kat. A i zacząłem rozglądać się za motocyklem. Ponieważ nie mam smykałki mechanicznej, a z drugiej strony boję się kupować na allegro, w grę wchodził albo nowy słabszy motor (zasadniczo polsko-chiński Junak M11), albo używany z pewnego źródła i z dostępem do dobrego serwisu. Ponieważ mieszkam ok. 5km od Polmotoru - padło na Moto Guzzi, a ponieważ mam charakter chopperowy - na Nevadę. Myślałem też o Kalifornii z uwagi na gabaryty (190cm/100kg). Po zastanowieniu stwierdziłem, że nie wchodzi ona na razie w grę, bo dopiero rozpoczynam przygodę z motocyklem i chciałem motor stosunkowo lekki i łatwy do opanowania. Szczęśliwie los zetknął mnie z Panem Adamem z Gdańska i w sumie szybko doszliśmy do porozumienia. Mam nadzieję, że Nevada wprowadzi mnie w świat motorowy i w Wasze towarzystwo. Cieszy mnie też tak silna reprezentacja Warszawy i to że część warszawska Klubu poniekąd organizuje się wokół Polmotoru, do którego mam rzut beretem.

(2012-02-18 11:14:32) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 18 lut 2012, 10:14 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Pawel__STARE

RE: Witam z Wesołej

Post autor: ^Pawel__STARE » 18 lut 2012, 12:01

aaa, to witam się z Pawłem z Wesołej - Paweł z Józefowa rad13 ... Ja też początkuję w tym gronie i będzie mi raźniej z imiennikiem. Nawet Gutki mamy w podobnych kolorach! Biorę to za dobry znak na początek naszej znajomości. Gratuluję zakupu i czekam na możliwość wspólnej trasy. Do zobaczenia!


^ksiadz__STARE

RE: Witam z Wesołej

Post autor: ^ksiadz__STARE » 18 lut 2012, 12:30

No to Kolego jesteś już namierzonyrad13
W okolicy jest nas paru.tzn trzech z Sulejówka,Lesio z Wesołej,Doktor oraz Juzio z Zielonej.
Pzdrawiam.


^mruk__STARE

RE: Witam z Wesołej

Post autor: ^mruk__STARE » 18 lut 2012, 12:53

Witaj Paweł, daj znać jak już dopniesz temat.
Myślę, że sztuka warta zainteresowania, Adam dojechał na niej do Mandello del Lario i, a nawet wrucił rad1

(2012-02-18 13:55:13) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 18 lut 2012, 12:55 przez ^mruk__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

zx_space__STARE

RE: Witam z Wesołej

Post autor: zx_space__STARE » 18 lut 2012, 13:22

Witaj na forumie, do zobaczenia na spotkaniach lokalnych i ogólnopolskich, jeżeli będziesz chciał spędzić kilka niezapomnianych chwil w gronie Guzzi Maniakówrad13



^Fresu__STARE

RE: Witam z Wesołej

Post autor: ^Fresu__STARE » 18 lut 2012, 13:53

^ksiadz napisaďż˝/a:
Ktos pisze: No to Kolego jesteś już namierzonyrad13
W okolicy jest nas paru.tzn trzech z
Sulejówka,Lesio z Wesołej,Doktor oraz Juzio z
Zielonej.
Pzdrawiam.

Już się cieszę na nowy sezon i na spotkanie Waszego towarzystwa.

PS: Z ciekawości - skąd nick "ksiądz"? rad13



^ksiadz__STARE

RE: Witam z Wesołej

Post autor: ^ksiadz__STARE » 18 lut 2012, 14:42

Ooo to długa historiarad13
Opowiem ze szczegółami jak się spotkamyrad13


^Fresu__STARE

RE: Witam z Wesołej

Post autor: ^Fresu__STARE » 18 lut 2012, 16:44

Widzę, że niektórzy Koledzy dobrze znają Nevadę Adama? Jakie wrażenia zanim sam ujrzę na oczy? smiech1


zqubaniec__STARE

RE: Witam z Wesołej

Post autor: zqubaniec__STARE » 18 lut 2012, 17:21

Technicznie nie jest z nią źle - w końcu w rękach mechanika rad13. Wizualnie dla mnie osobiście bardziej podoba mi się moja rad13


^Fresu__STARE

RE: Witam z Wesołej

Post autor: ^Fresu__STARE » 18 lut 2012, 18:35

zqubaniec napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Technicznie nie jest z nią źle

"Nie jest z nią źle" - zabrzmiało groźnie... smiech6 Tak jak gdyby nie do końca było z nią dobrze?
szok1

(2012-02-18 19:36:11) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 18 lut 2012, 18:36 przez ^Fresu__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ