Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Buongiorno Guzzisti !!! :)

^Pawel__STARE

Buongiorno Guzzisti !!! :)

Post autor: ^Pawel__STARE » 07 lut 2012, 15:35

.. na tym się kończy moja znajomość włoskiego, zatem pozwólcie przywitać się z Wami już w ojczystym języku.
Otóż mam na imię Paweł, a od ostatniej soboty jestem dumnym i szczęśliwym posiadaczem zacnej Californii rocznika ubiegłowiecznego, co mi odpowiada, ponieważ ja też jestem, hmm, jakby bardziej "ubiegłowieczny". Dość powiedzieć, że prawo jazdy zdawałem w roku 1977, kreśląc kółka na skwerze przed Pałacem Młodzieży w Warszawie. Potem nastąpiła dłuuga przerwa: praca, dzieci, itp., lecz od jakiegoś czasu za namową i pomocą mojego dziecka (wyznawcy endurowo-turystycznych klimatów) rozpocząłem przygodę z motorem, zaczynając od marki, której ponoć na tym forum się nie wymienia (niemniej ich posiadacze są jak najbardziej w porządku). Wkrótce zacząłem szukać sprzętu, który "nieco bardziej" hamuje i skręca, a zarazem jest wierny właściwemu (moim zdaniem) wizerunkowi motocykla.
I tym sposobem trafiłem do Was. Forum studiuję już od co najmniej roku, jednak uważałem, iż nie powinienem zabierać głosu, dopóki sam nie dosiądę Gutka...
Wiem, że jest tu wielu Pawłów (witajcie imiennicy!) co być może ułatwi mi pierwsze kontakty. Wiem też, że wielu z Was zna "linię Otwocką" z ulicą Kaczeńca włącznie, która jest mi wyraźnie po drodze, jadąc z Józefowa...
Tyle przydługiego wstępu - na co dzień mówię i piszę znacznie mniej.
Mam nadzieję, że mimo to przyjmiecie mnie, neofitę, wraz z moją Cali, do swojego szanownego grona.
Pozdrawiam.
Paweł


^kuczerawka__STARE

RE: Buongiorno Guzzisti !!! :)

Post autor: ^kuczerawka__STARE » 07 lut 2012, 20:19

Witamy w gronie, Ciało warszawskie zapewne wchłonie Cię jak gąbka wode.
Trzymaj się i do zobaczenia już niedługo


zx_space__STARE

RE: Buongiorno Guzzisti !!! :)

Post autor: zx_space__STARE » 08 lut 2012, 07:58

Benvenuti nel forum e vi invitiamo a viaggi comuni e incontro con gli appassionati di Moto Guzzi e le riunioni del martedì Varsaviarad13

Translator może prawie wszystko ale i tak pewnie źle przetłumaczyłrad13

Witam po polsku również i do zobaczenia na trasie, zlotach i spotkaniach grupy warszawskiejrad13



zqubaniec__STARE

RE: Buongiorno Guzzisti !!! :)

Post autor: zqubaniec__STARE » 08 lut 2012, 08:27

Witaj witaj. Aż miło poczytać takie ładne powitanie.


^marekada__STARE

RE: Buongiorno Guzzisti !!! :)

Post autor: ^marekada__STARE » 08 lut 2012, 09:04

a okazja kolego Pawle byla wczoraj; kulturalnie, u artystow, wino zacne, kuchnia nienajgorsza...


^JacusV11__STARE

RE: Buongiorno Guzzisti !!! :)

Post autor: ^JacusV11__STARE » 08 lut 2012, 11:22

Witam serdecznie w imieniu mieszkańców ul. Kaczeńca smiech3 smiech3 smiech3 Zapraszam na kawę i pogaduszki .


dera__STARE

RE: Buongiorno Guzzisti !!! :)

Post autor: dera__STARE » 08 lut 2012, 12:46

zqubaniec napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Witaj witaj. Aż miło poczytać takie ładne
powitanie.

Zgadzam się z Tobą, zqubaniec - aż miło czytać rad13
Cześć Pawle!


pawelprzybysz__STARE

RE: Buongiorno Guzzisti !!! :)

Post autor: pawelprzybysz__STARE » 08 lut 2012, 19:16

Witam przemile jak tylko Paweł może powitać Pawła rad1


^Pawel__STARE

RE: Buongiorno Guzzisti !!! :)

Post autor: ^Pawel__STARE » 13 lut 2012, 09:54

Dziękuję wszystkim za miłe przywitanie. Do zobaczenia na trasie. rad13


ODPOWIEDZ