Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam;)

^Michal92__STARE

Witam;)

Post autor: ^Michal92__STARE » 01 lut 2012, 20:14

Witam wszystkich. Niedawno stałem się posiadaczem Moto Guzzi California EV. Pochodzę z miejscowości Wąbrzeźno, tj. w okolicach Torunia. Mam nadzieję, że znajde na tym forum wiele interesujących postów oraz odpowiedzi na jakiekolwiek problemy.
Pozdawiamsmiech6










^mruk__STARE

RE: Witam;)

Post autor: ^mruk__STARE » 01 lut 2012, 20:25

Ja Ciebie również pozdrawiam i mam nadzieję, że szybko zintegrujesz się z gutkowym towarzystwem. A w pobliżu Ciebie kilku zacnych mieszka rad1


^Michal92__STARE

RE: Witam;)

Post autor: ^Michal92__STARE » 01 lut 2012, 20:39

Też mam taką nadziejęsmiech6


zx_space__STARE

RE: Witam;)

Post autor: zx_space__STARE » 01 lut 2012, 20:45

Witaj Michale na forum a gdy lody stopnieją mam nadzieję gdzieś na wyjeździe miłośników Moto Guzzirad13
Mam też nadzieję, że z działu warsztat nie będziesz musiał korzystaćrad13


zqubaniec__STARE

RE: Witam;)

Post autor: zqubaniec__STARE » 02 lut 2012, 07:13

Witaj kolego.
Wąbrzeźno to chyba blisko Golubia-Dobrzynia. Paweł pewno się tobą "zajmie" rad13


pawelprzybysz__STARE

RE: Witam;)

Post autor: pawelprzybysz__STARE » 02 lut 2012, 11:37

Ło Matko toż to ziomal.Serce moje się raduje, że kolejny Guzzista w Naszym regionie.Koniecznie zapraszam do siebie na pogawędkę przy dobrej włoskiej kawie (parzonej oczywiście w czajniku Bialetti).Motocykl z dobrych rąk będzie długo służył.
Pozdrawiam bardzo serdecznie i gratuluje udanego zakupu.Paweł rad1

(2012-02-02 12:38:04) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 02 lut 2012, 11:38 przez pawelprzybysz__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ