Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Seruws Gutki :)

^Riccardo__STARE

Seruws Gutki :)

Post autor: ^Riccardo__STARE » 27 gru 2011, 14:19

Cześć wszystkim.
Jestem Riccardo, pod tym nickiem i awatarem występuję na każdym forum, na którym się rejestruję. Ale nie o tym miało być.
Jeżdżę motocyklami od 2001 roku. Najpierw była XJ600S - nawinąłem na niej ponad 40 kkm. Pięć lat temu zmieniłem na HD Sportstera 883. Taka realizacja marzenia z dzieciństwa. Nooo, młodości. W każdym razie było to dawno temu, ale nie tak bardzo. Bardzo zbliżam się za to do wieku, w którym to - jak napisał ktoś na tymże forum - wypadkowość spada dziesięciokrotnie. rad13
W przyszłym roku (to już za tydzień, hurra, hurra!) szykuję się do zmiany motocykla. Jakoś już mi się znudził mój obecny dziadkowóz. Założenie mam takie, że moto musi być z kardanem. Wybór raczej nie wielki - BMW i... no właśnie, przeglądając internet przypomniał mi się Gutek. Od dawna podobała mi się California i tego modelu będę szukał, jak uda mi się sprzedać motocykl z kraju hamburgerów i coca-coli. I kowbojskich kapeluszy. I steków, głównie bzdur.
Raczej będzie to model leciwy, równy wiekiem mojemu prawu jazdy. Czyli z początków tego wieku.
Ponieważ w zasadzie jedyne opinie jakie znalazłem pochodzą z tego forum, więc wierzę na słowo, że moto(r)gutki są mało awaryjne i długowieczne. Bo ja nie bardzo techniczny jestem. Narysować motocykl to jeszcze, ale żeby naprawić - co to, to nie bardzo. Dwie lewe ręce. Dobrze, że ja leworęczny jestem.
Zatem witam serdecznie wszystkich, którzy mieli wystarczająco dużo samozaparcia żeby dotrwać do końca, tego przydługiego powitania. Obiecuję zawracać dupę z nadzieją, że zaowocuje to piękną włoską maszyną u mnie w garażu, jeszcze przed wakacjami. rad13


dera__STARE

RE: Seruws Gutki :)

Post autor: dera__STARE » 27 gru 2011, 14:44

Wita, witaj rad13

Szukaj, szukaj, powodzenia rad13


^marekada__STARE

RE: Seruws Gutki :)

Post autor: ^marekada__STARE » 27 gru 2011, 14:51

heloł,
a kolega to jaką część piastowskiego kraju zamieszkuje?


^Riccardo__STARE

RE: Seruws Gutki :)

Post autor: ^Riccardo__STARE » 27 gru 2011, 15:06

^marekada napisaďż˝/a:
Ktos pisze: heloł,
a kolega to jaką część piastowskiego kraju
zamieszkuje?
O masz, żem wziął nie napisał, że z Warszawy jestem rad13


^marekada__STARE

RE: Seruws Gutki :)

Post autor: ^marekada__STARE » 27 gru 2011, 15:13

no to blisko. śledź kolego wątek spotkaniowy, zaglądnij do nas na najbliższe, paru kalafiorarzy w grupie warszawskiej jest, więc i info z pierwszej ręki będzie.


zx_space__STARE

RE: Seruws Gutki :)

Post autor: zx_space__STARE » 28 gru 2011, 18:32

Witaj na forumrad13




^Juzek_MG__STARE

RE: Seruws Gutki :)

Post autor: ^Juzek_MG__STARE » 29 gru 2011, 00:39

Siemka, Kalafior - dobry wybór, nawet da radę pojeździć. A przekonał się o tym i smród z dupska poczuł nie jeden warszawski szlifierz smiech6 . Pozdrawiam "Juzek" smiech1


pawelprzybysz__STARE

RE: Seruws Gutki :)

Post autor: pawelprzybysz__STARE » 29 gru 2011, 09:19

Witaj w krainie tych ustawionych poprzecznie (nie tylko do życia) rad1
Pozdrawiam Paweł


^kuczerawka__STARE

RE: Seruws Gutki :)

Post autor: ^kuczerawka__STARE » 29 gru 2011, 11:30

Witamy w gronie jedynie słusznych
powodzenia w poszukiwaniach


lucza__STARE

RE: Seruws Gutki :)

Post autor: lucza__STARE » 29 gru 2011, 14:22

ricardo , Ty miłośnik komiksów jesteś ... to gucior to taka "kosmozyleta 666" ...hA ,Ha


ODPOWIEDZ