Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam

^McGregor__STARE

RE: Witam

Post autor: ^McGregor__STARE » 20 gru 2011, 14:51

Ponieważ mieszkam na pograniczu woj. radomskiego(obecnie oczywiście mazowieckiego) i łódzkiego więc jedyną słuszną lokalizacją jaka mi przychodzi do głowy jest miejscowość Spała, słynna chociażby z corocznych Dożynek Prezydenckich i Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Ze względu na swoje położenie (lasy i rzeka Pilica) jest to miejscowość wypoczynkowa i uzdrowiskowa, także z bazą noclegową czy żywieniową nie ma najmniejszego problemu(liczne ośrodki wypoczynkowe, stanice harcerskie). Okolice Spały oferują również inne ciekawe atrakcje, głównie historyczne i przyrodnicze. Oto kilka przykładów w promieniu kilkunastu kilometrów od tej miejscowości: Anielin- miejsce śmierci i szaniec mjr. Hubala, poniemieckie bunkry w Jeleniu i Konewce(szczególnie ten jest ciekawy 380m. długości, szerzej na ten temat w internecie), Inowłódz - kościół św. Idziego z przełomu XI-XIIw., Tomaszów Maz. - warte zobaczenia Niebieskie Źródła. Przypuszczam, że większość z Was drodzy forumowicze zetknęła się już w swoim życiu z tymi miejscami, lub przynajmniej słyszała o nich, ale skoro miałem coś zaproponować, więc to uczyniłem.


^marekada__STARE

RE: Witam

Post autor: ^marekada__STARE » 21 gru 2011, 07:58

no ja widzę poważne braki u kolegi w kwestii znajomości historii najnowszej Guzzizmu w RP rad13
a tak poważnie, to w 2009 zamykaliśmy sezon w Borkach nad Zalewem Sulejowskim i wszystkie te atrakcje mamy za saobą,łącznie z konwojowanym przez policję przejazdem w kolumnie przez Tomaszów. ale w sumie czemu nie Spała na takie jednodniowe spotkanie; temat do zastanowienia się.


^doktorwlodek__STARE

RE: Witam

Post autor: ^doktorwlodek__STARE » 21 gru 2011, 09:02

eee, w okolicy Spały i Zalewu Sulejowskiego jest co robić nawet kilka dni rad13



^McGregor__STARE

RE: Witam

Post autor: ^McGregor__STARE » 21 gru 2011, 20:57

Sorry za ignorancję kolego "marekada" w kwestii....... . ,ale tak to już niestety jest z nowicjuszami.


^marekada__STARE

RE: Witam

Post autor: ^marekada__STARE » 22 gru 2011, 10:06

nie ma sprawy kolego Darku rad13. ale takie są fakty-ten teren mamy juz trochę "zeksplorowany"-do rejonu Spały dochodzi też Bałtów, gdzie byliśmy już dwukrotnie. coś innego przychodzi ci do głowy?


ODPOWIEDZ