Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam

Omett__STARE

RE: Witam

Post autor: Omett__STARE » 25 paź 2011, 22:22

Tak ogólnie to widzę, że tutaj jest dość podobna fanatyczna brać jak społeczność Forum Subaru, na którym do tej pory byłem. Jak już wspomniałem, lubię to, co jest bardzo fajne i przy tym nietuzinkowe. Subaru i MotoGuzzi to chyba dobre połączenie rad13


zx_space__STARE

RE: Witam

Post autor: zx_space__STARE » 25 paź 2011, 22:33

tutaj v-ka, tam boxer smiech3
tutaj Italy, tam Japan smiech2


^Zibi__STARE

RE: Witam

Post autor: ^Zibi__STARE » 25 paź 2011, 22:44

Omett, hmmm... jakby to powiedzieć... motoryzacyjnie mamy te same gusta - 2 koła Guzzi, 4 koła Subaru. Zdecydowanie dobre połączenie smiech1


Omett__STARE

RE: Witam

Post autor: Omett__STARE » 25 paź 2011, 22:46

A jaką Subaretą latasz? Ja dość skromnie i cywilnie, Impreza 1.8 w automacie z 1997r. ale w dość bogatej wersji, bardzo wygodna, praktyczna i prześliczna rad13 I oczywiście wanna rad13


^Zibi__STARE

RE: Witam

Post autor: ^Zibi__STARE » 26 paź 2011, 10:42

Ja mam nowego Outbacka z wysokim wyposażeniem (służbówka z leasingu, ale sam wybierałem). Auto świetne do jazdy po szutrach, śniegu i w lekkim terenie, na asfalcie znam lepiej jeżdżące auta. Ma parę wad, ale i tak jest genialne.

Kurde, zaraz od mruka po uszach dostanę, za pisanie o japońskich autach na tym forum. To jeszcze, żeby trochę go podbudować dodam: Guzzi rządzi!


ODPOWIEDZ