Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Witam

Omett__STARE

Witam

Post autor: Omett__STARE » 25 paź 2011, 01:24

Mam na imię Robert, mieszkam w Wołominie i przybyłem na te zacne forum zapytać Was o poradę (i pewnie będę pytał o nią przez bliżej nieokreślony czas). Otóż prawdopodobnie niedługo stanę się posiadaczem MotoGuzzi v65 Lario. Jest to maszyna kolegi z pracy, która stoi niejeżdżona od ok. 8 lat. Ja mam fioła na punkcie tego co nieprzeciętne, a jak jest i nieprzeciętne i zabytkowe to już w ogóle jestem bliski orgazmu, dlatego chcę się tym Gutkiem zająć i doprowadzić go do stanu sprzed tych 8 lat. W życiu nie miałem do czynienia z podobną maszyną, dlatego tutaj się rodzi pytanie: ile można zrobić przy nim samemu, a ile najlepiej zostawić mechanikowi? Gdzie są dobre i niezbyt drogie warsztaty, które podjęłyby się ożywienia MotoGutka w okolicach Warszawy? Jak wygląda dostępność części? Co jeszcze możecie mi powiedzieć o tym modelu?

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam rad13


^Zibi__STARE

RE: Witam

Post autor: ^Zibi__STARE » 25 paź 2011, 09:20

Po pierwsze primo - witaj!

Po drugie primo - pogadaj z Mrukiem, w Polmotorze mają Dominika, który naprawdę jest magikiem, a stare Guciory lubi (zresztą, co inaczej robiłby w Polmotorze? smiech6 ).


^mruk__STARE

RE: Witam

Post autor: ^mruk__STARE » 25 paź 2011, 10:55

tak, ceny u nas wysokie rad1 ale w zimę jest okazja trochę ponegocjować, bo nie ma dwu tygodniowych kolejek. rad3


Omett__STARE

RE: Witam

Post autor: Omett__STARE » 25 paź 2011, 11:13

Mówicie o tym Polmotorze na Kaczeńca w Warszawie? Jak tak, to bardzo dobrze, bo mam do niego bliziutko smiech6 A może też powiedzielibyście mi, jaki to może być orientacyjny koszt takie gruntownego ''przeczyszczenia'', wymiany wszystkich płynów i regulacji? Bo z kasą to jak sami wiecie bywa różnie smiech6


^Zibi__STARE

RE: Witam

Post autor: ^Zibi__STARE » 25 paź 2011, 11:30

Tak, o tym właśnie. I o TYM Mruku, który się objawił smiech6 Nie sądzę jednak, żeby Ci ktoś bez obejrzenia maszynki powiedział jaki będzie koszt przywrócenia do pełni życia. Najlepiej pojawić się, pokazać i pogadać. Poza tym Mrukowaty robi niezłą kawę smiech6


Omett__STARE

RE: Witam

Post autor: Omett__STARE » 25 paź 2011, 12:16

Ja sam ją zobaczę za 2 tygodnie dopiero...nie mogę się już doczekać smiech6


^Zibi__STARE

RE: Witam

Post autor: ^Zibi__STARE » 25 paź 2011, 12:21

Skądś to znam. Ileż ja naprzebierałem się nogami zanim na swoją Brevę wsiadłem, ech... To fajne uczucie jest jednak, takie radosne podniecenie...


Omett__STARE

RE: Witam

Post autor: Omett__STARE » 25 paź 2011, 12:32

Zwłaszcza, że to będzie mój pierwszy motocykl smiech6


^Zibi__STARE

RE: Witam

Post autor: ^Zibi__STARE » 25 paź 2011, 12:38

Breva jest moim pierwszym motocyklem po 20 latach... wiem o czym piszesz smiech6


zx_space__STARE

RE: Witam

Post autor: zx_space__STARE » 25 paź 2011, 17:10

Witaj zarażony marką Moto Guzzi.
W kwestii dot. Lario musisz wpisać w szukajkę i kilka informacji znajdziesz na forum, a resztę w odnośnikach wrzuconych przez kolegów rad3
Pomoc i odpowiedź też otrzymasz, tylko musisz być cierpliwy smiech2

(2011-10-25 18:31:30) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 25 paź 2011, 18:31 przez zx_space__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ