Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Pozdrowienia z Łodzi

^shadow__STARE

Pozdrowienia z Łodzi

Post autor: ^shadow__STARE » 08 wrz 2011, 19:36

Cześć,
Mam na imię Maciek. Od pewnego czasu chodzi mi po głowie MG California . Ma w sobie coś co przykuwa uwagę. Nie podjąłem jeszcze oststecznej decyzji, bo niestety niewiele
informacji można znależć na jej temat. Jeżdżę głównie z żoną i nie wiem czy sprawdzi się dla dwóch osób.Jeśli jest na FORUM jakiś szczęśliwy posiadacz takowego "sprzęta" z okolic Łodzi to proszę o odzew może mógłbym na żywo podelektować się urodą tego niezwykłego moto.

(2011-09-08 19:39:49) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2011, 19:39 przez ^shadow__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^mruk__STARE

RE: Pozdrowienia z Łodzi

Post autor: ^mruk__STARE » 08 wrz 2011, 19:58

Witaj, ja akurat ani nie jestem z okolic Łodzi, ani nie mam Californi. Jednak z racji wykonywanego zawodu jeżdżę różnymi głównie gutkami, i tak jak California długo do mnie nie przemawiała, to właśnie po trasce z żoną przemówiła i to mocno szok3 aż złapała za serducho. Jest dla dwóch osób mega wygodna rad1 rad1 jak kawałek Kenedysów- California uber alles smiech3 smiech3 smiech3

(2011-09-08 19:59:08) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2011, 19:59 przez ^mruk__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

sawikowy__STARE

RE: Pozdrowienia z Łodzi

Post autor: sawikowy__STARE » 08 wrz 2011, 20:42

Cześć.
Ja akurat jeżdżę Californią i podpowiadam, że ten motocykl nadaje się na podróże we dwoje i do tego można zabrać sporo gratów.
Jak masz możliwość to wpadaj w następny weekend w okolice Gostynina na nasze spotkanie. Będziesz miał okazję zobaczenia niejednego "kalafiora".


^shadow__STARE

RE: Pozdrowienia z Łodzi

Post autor: ^shadow__STARE » 08 wrz 2011, 22:04

Właśnie wyczytałem w SPOTKANIACH, że spotykacie się w Lucieniu więc może wpadniemy naszym motongiem ze "źle umieczszonym silnikiem" smiech2

(2011-09-08 22:08:43) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2011, 22:08 przez ^shadow__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Zibi__STARE

RE: Pozdrowienia z Łodzi

Post autor: ^Zibi__STARE » 09 wrz 2011, 08:50

Po nicku widzę, że Hondą się bujasz. Podpowiem Ci - na Kalafiorze miejsca jest więcej, a kanapa jest znacznie wygodniejsza niż na Shadowce. W ogóle Shadow wygląda jak znacznie mniejsza kuzynka Kalafiorni. No i witaj!


^shadow__STARE

RE: Pozdrowienia z Łodzi

Post autor: ^shadow__STARE » 09 wrz 2011, 16:37

^Zibi napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Po nicku widzę, że Hondą się bujasz. Podpowiem Ci
- na Kalafiorze miejsca jest więcej, a kanapa
jest znacznie wygodniejsza niż na Shadowce. W
ogóle Shadow wygląda jak znacznie mniejsza
kuzynka Kalafiorni. No i witaj!

Musiałem wybrać taki nick, bo mój właściwy jest z polskimi znakami
smut4, zaś co do porównań Shadowki i Kaliforni, to pojemności mają tekie same inaczej się tylko siedzi(ja mam wysunięte podnóżki). Teraz przyszedł czas na zmiany i wybór padł na MG.


^marekada__STARE

RE: Pozdrowienia z Łodzi

Post autor: ^marekada__STARE » 10 wrz 2011, 09:41

i na tym te dość wątpliwe podobieństwa się kończą...

(2011-09-10 09:47:01) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2011, 09:47 przez ^marekada__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^shadow__STARE

RE: Pozdrowienia z Łodzi

Post autor: ^shadow__STARE » 10 wrz 2011, 21:07

^marekada napisaďż˝/a:
Ktos pisze: i na tym te dość wątpliwe podobieństwa się
kończą...

Rozumiem, że na Hondzie przejeździłeś/aś przynajmniej kilkanaście tysięcy kilometrów i dlatego tak pewnie ferujesz wyroki. Jeśli możesz to rozwiń temat o wyższości MG nad innymi moto bez stereotypowych banałów na temat japończyków.



ODPOWIEDZ