Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Powitać z Trójmiasta

dera__STARE

RE: Powitać z Trójmiasta

Post autor: dera__STARE » 29 mar 2011, 10:20

A ja 300 km z Poznania do Gdyni. Niech żyje szyba touring, bez której byłbym nie dojechał. Poznań +10 stopni, 3miasto +3 stopnie. A miał być klimat łagodniejszy nad Bałtykiem rad13



~backdoorman__STARE

RE: Powitać z Trójmiasta

Post autor: ~backdoorman__STARE » 30 mar 2011, 11:24

jol225 napisaďż˝/a:
Centrala MOTO GUZZI mnie nie chce, więc poszukali
Ktos pisze: kogoś innego (moich znajomków z branży hehe). Z
tego co wiem nie bedą mieli nowych gutów, bo są
za drogie.

No więc zebraliśmy się w czwórkę (dwa gutki, suzi i kawa) i skontaktowalismy się z tym nowym serwisem Inglot w sprawie przygotowania maszyn do sezonu. Chcieliśmy oddać motocykle hurtem i wynegocjowac rabat. To było w lutym, po wcześniejszej osobistej wizycie i zachętach. Napisaliśmy maila ze specyfikacją prosząc o ofertę. Cisza. Po tygodniu ponaglamy, więc przychodzi odpowiedź, że sorry, ale choroba i już teraz na pewno się zajmą sprawą. Ale dla Suzuki to już mają superofertę - taką dla wszystkich, ze strony internetowej. Po kolejnym tygodniu ciszy następny mail z przeprosinami i obietnicami, że zaraz, za chwilę, potem znów cisza, a po trzech tygodniach jedno szczegółowe pytanie o przebiegi maszyn, by już teraz na pewno przygotować ofertę. Po 20 dniach byliśmy więc w punkcie wyjścia. I dalej nie ruszyliśmy. Skontaktowalismy się z innym serwisem. Oferta była w 24 godziny. Przyjechali następnego dnia, zabrali moto, dali ładny rabat, po dwóch dniach maszyny były z powrotem.
I tak myślę sobie: w województwie pomorskim jest ok. 10 gutków, 2 z nich chciały przejść serwis w nowym pomorskim autoryzowanym punkcie. I już na starcie te 20% maszyn pewnie nigdy tam nie zajedzie...



dera__STARE

RE: Powitać z Trójmiasta

Post autor: dera__STARE » 30 mar 2011, 11:53

Ktos pisze: I tak myślę sobie: w województwie pomorskim jest
ok. 10 gutków, 2 z nich chciały przejść serwis w
nowym pomorskim autoryzowanym punkcie. I już na
starcie te 20% maszyn pewnie nigdy tam nie
zajedzie...


Ważne, że niczego nie popsuli smiech6
A ten drugi serwis, to który? Ten co Wam maszyny zrobił?


~backdoorman__STARE

RE: Powitać z Trójmiasta

Post autor: ~backdoorman__STARE » 30 mar 2011, 12:41

Dam Ci na priva, co by na forum MG krypciochy nie robić. Jeśli uznasz, że warto rozgłosić i nas nie zabanują, to upubliczniszrad13


zqubaniec__STARE

RE: Powitać z Trójmiasta

Post autor: zqubaniec__STARE » 30 mar 2011, 14:23

ja tez chetnie sie dowiem, gdzie ten serwis


^mruk__STARE

RE: Powitać z Trójmiasta

Post autor: ^mruk__STARE » 30 mar 2011, 21:02

~backdoorman napisaďż˝/a:
Ktos pisze: Dam Ci na priva, co by na forum MG krypciochy nie
robić. Jeśli uznasz, że warto rozgłosić i nas nie
zabanują, to upubliczniszrad13
Piękne to co piszesz nie jest. Jesteś nie zalogowanym gościem, i nie wiem ktoś Ty, a nie jest ładnie pisać o konkretnych ludziach samemu pozostając nieznajomym.
Inglot to nasz nowy serwis autoryzowany, który wybraliśmy ze względu na dobrą opinię jaka się cieszy i ogromne doświadczenie jakie ma z Aprilią, która jak wiadomo ma trochę wspólnego z Guzzi
( chociażby katalogi części i mamy pewność, że to chłopaki ogarniają wspaniale rad13 i sprzęt do diagnostyki który jest obowiązkowy w przypadku autoryzowanego serwisu )
Wolał bym od razu wyjaśnić z nimi tę sytuację aby więcej się nie powtórzyła. Czy możesz mi podać na priva więcej szczegółów ( jakie moto, z kim tam rozmawialiście )


(2011-03-30 21:07:36) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 30 mar 2011, 21:07 przez ^mruk__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

zqubaniec__STARE

RE: Powitać z Trójmiasta

Post autor: zqubaniec__STARE » 31 mar 2011, 08:07

Jak dla mnie to jakiś mało wiarygodny ten Inglot, nie tylko z powodu wyżej opisanej akcji. Podają niepełny adres - tylko ulica i numer, ale w jakim mieście? Błędy ortograficzne na stronie... Robi to złe wrażenie. Oto przykład: "Motocykle, ubrania i akcesoria z pod znaku MotoGuzzi"



^mruk__STARE

RE: Powitać z Trójmiasta

Post autor: ^mruk__STARE » 31 mar 2011, 08:19

No to to już czepianie się. Oczywiście błędy na stronie powinno się poprawić, ale ni jak nie ma to wpływu na jakość serwisu. Przecież stronę nie tworzy Pan mechanik rad1 rad1 rad1


^Zibi__STARE

RE: Powitać z Trójmiasta

Post autor: ^Zibi__STARE » 31 mar 2011, 09:22

Mruczku - błędy na stronie robią złe wrażenie zawsze i wszędzie, to powoduje, że firma jest postrzegana jako mało profesjonalna. Oczywiście nie musi to być prawda, ale wrażenie pozostaje. Ja jednak tekstami backdoormana bym się tak nie przejmował. Sposób w jaki pisze i to, że jest "gościem" niezalogowanym jasno sugeruje, że prawdopodobnie jest to pracownik lub właściciel jakiegoś serwisu, który na gwałt szuka klientów (z tym "gwałtem" to przenośnia, Mruczku, nie rozochoć się smiech6 ). To czyni go skrajnie niewiarygodnym, poddaje w wątpliwość wszelkie jego stwierdzenia, łącznie z tym, że każe wątpić w to, że w ogóle jakieś 2 Gutki które zna, były w jakimkolwiek serwisie... To też może nie być prawda, ale takie mam nieodparte wrażenie - jakoś za szybko i za mocno dążył do tego "wyślę Ci namiary na priv", co sugeruje jednoznacznie akcję marketingową.


^mruk__STARE

RE: Powitać z Trójmiasta

Post autor: ^mruk__STARE » 31 mar 2011, 09:31

No to teraz ja muszę w jego obronie stanąć. Napisał mi na priva kto jest i kojaże personalnie. Nadal uważam, że takie wpisy po zalogowaniu i przedstawieniu się wyglądają dużo wiarygodniej i już niech tak pozostanie


ODPOWIEDZ