Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

Powitanie

achmielu__STARE

Powitanie

Post autor: achmielu__STARE » 17 mar 2007, 21:27

Od kilku dni jestem właścicielem MG California EV z 1999r. Od kilku lat już (po dłuższej przerwie) jeżdżę różnymi sprzętami, a ostatnio Yamahą Virago 1100. Miałem Kawy, bardzo sympatyczną i oryginalną Suzuki GV 1200 MADURĘ. Ale zawsze gdzieś marzyłem o MG. Po raz pierwszy zobaczyłem ten motocykl w 1989 roku w Niemczech w Libece. Było to chyba "Le Mans", ale nie rozpoznałem bo szybko się oddalił. No cóż, zacząłem wyśnioną przygodę z Moto Guzzi i mam nadzieje, że się nie zawiodę. Do zobaczenia na trasie, a może odwiedzicie mnie w Wielkopolsce (okolice Turku i Konina). Ciekawe okolice, jeziora. Teren nadajacy się do turystyki, no i są tu przychylni motocykliści.Pozdrawiam wszystkich Guzistów i nie tylko.
Gdybym był potrzebny podaję telefon: 602611369


^mruk__STARE

RE: Powitanie

Post autor: ^mruk__STARE » 18 mar 2007, 15:42

Widzę, że to standard, ja też jeździłem wieloma motonami, ale od dłuższego czasu marzyła mi się albo 11-ka, albo Centauro. W realizacji moich marzeń nie przeszkodziło mi nawet to, że przez jakiś czas byłem służbowo związany z inną marką ( aprilia ).
W tej chwili jeżdżę już drugą 11-tką. Witaj!


achmielu__STARE

RE: Powitanie

Post autor: achmielu__STARE » 19 mar 2007, 07:44

Dziękuję za dobre słowo. Pozdrawiam.


~JACUSV11__STARE

RE: Powitanie

Post autor: ~JACUSV11__STARE » 20 mar 2007, 11:48

To super !!! Radość jest tym większa im więcej ludzi z Tobą się cieszy.... oj przybywa nam Guzzistów jak stopni Celcjusza na wiosne... smiech3 smiech3 smiech3 Bądzmy w motonowych konszachtach. skoczek1 skoczek1 skoczek1 skoczek1 skoczek1


ODPOWIEDZ